www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Звичайну сільську школу в Ганнівці перетворюємо на навчальний заклад європейського рівня – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Сільська школа – європейського рівня. У Ганнівці Верхньодніпровського району за новітніми стандартами реконструюють опорний навчальний заклад. Оновлюють усе – від підвалу до фасаду. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Українські діти мають навчатися в європейських умовах. Школи повинні бути яскравими, комфортними та затишними. За такими принципами реконструюємо заклади на Дніпропетровщині. Нині оновлюємо понад 30 шкіл. Одна з них – у селі Ганнівка Верхньодніпровського району», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Опорна школа у Ганнівці – відносно нова. Її звели у 2004 році. Однак проблем закладу вистачало – узимку тут було дуже холодно. Щоб діти не мерзли, підрядники замінили покрівлю та вікна, утеплили фасад. Нині його обшивають різнокольоровою плиткою.

«Працюю у цій школі з моменту її відкриття. Уперше за всі роки ми перезимували в теплі та добрі. Нарешті немає проблем із опаленням», – поділилася вчитель української мови та літератури Ольга Криворотенко.

Сучасного вигляду набули коридори, кабінети та їдальня. По всій школі встановили систему сигналізації та датчики руху.

«Діти в захваті від інтерактивних дошок. Вони стали розкутішими на уроках. Їм дійсно цікавіше вчитися», – розказала заступник директора Ганнівської школи Надія Копачова.

Зараз облаштовують підвал будівлі. Там будуть кімнати відпочинку для дітей та тир.

«Раніше школа була не дуже яскравою та сучасною. Тепер тут більше барв, гарний інтер’єр», – сказала шестикласниця Софія Святодух.

«Усі кабінети в школі – кольорові та гарні. Мій клас блакитний. Це мій улюблений колір», – розповіла шестикласниця Вікторія Міщенко.

Незабаром ремонтники оновлять спортивний та актовий зали, обладнають ресурсну кімнату та лінгафонний кабінет.

«Думаю, що після повної реконструкції моя школа буде відповідати всім європейським стандартам», – поділилася десятикласниця Марина Нор.

У закладі – понад 120 учнів із семи сіл. Ще майже 40 малюків виховують у дитсадочку при школі.


У Ганнівці Верхньодніпровського району реконструюють опорну школу


Це – перший капітальний ремонт


«Думаю, що після повної реконструкції моя школа буде відповідати всім європейським стандартам», – десятикласниця Марина Нор


Підрядники замінили покрівлю


…та вікна


Роботи – ззовні


Працюють на фасаді


Його утеплили


Нині обшивають плиткою


Вона – різнокольорова


«Працюю у цій школі з моменту її відкриття. Уперше за всі роки ми перезимували в теплі та добрі», – вчитель української мови та літератури Ольга Криворотенко


Сучасного вигляду набули коридори


…та кабінети


«Діти в захваті від інтерактивних дошок. Вони стали розкутішими на уроках», – заступник директора Ганнівської школи Надія Копачова


Зараз облаштовують підвал будівлі


Там будуть кімнати відпочинку для дітей та тир


«Раніше школа була не дуже яскравою та сучасною. Тепер тут більше барв, гарний інтер’єр», – шестикласниця Софія Святодух


Школу оновлюють для понад 160 дітей


«Усі кабінети в школі – кольорові та гарні. Мій клас блакитний», – шестикласниця Вікторія Міщенко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTMTR42.jpg