www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Ще один спортивний об’єкт реконструювали на Дніпропетровщині – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
25-метровий басейн на чотири доріжки, сучасна система очищення води, комфортні роздягальні та душові з «теплою» підлогою. На Дніпропетровщині реконструювали ще один спортивний об’єкт – басейн Кам’янського академічного ліцею №15. Там вже займаються плаванням понад 800 вихованців закладу та діти з навколишніх районів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Один з наших пріоритетів – створення на Дніпропетровщині сучасної спортивної інфраструктури. Реконструюємо та будуємо «з нуля» басейни, майданчики і стадіони, створюючи сучасні спортивні комплекси. Один з таких тепер є у Кам’янському. Майже 30 років у басейні академічного ліцею №15 займалися плаванням діти. Але за роки роботи він застарів. Після реконструкції це один з кращих спортоб’єктів міста», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Друге життя закладу подарувала Дніпропетровська ОДА. У басейні замінили обладнання, оновили кахлі, відремонтували роздягальні та душові. Для контролю за чистотою та якістю води – встановили ультрафіолетові лампи та сучасний прилад для автоматичного знезараження. Щоночі дно та стінки басейну чистить спеціальний робот-пилосос.

«Старий басейн давно потребував капітального ремонту. Тепер він – один із найкращих у місті. Басейн користується великим попитом, тут завжди багато відвідувачів. Помітила, що і учні стали краще ходити на заняття, і уроки проходять набагато ефективніше, бо дітям дуже подобається тут плавати», - поділилася вчитель з плавання Марина Савченко.

У відремонтованому басейні вже займаються близько 800 учнів ліцею. А ще – школярі з навколишніх мікрорайонів міста. Крім уроків фізкультури, тут проходять заняття з лікувального, спортивного та сімейного плавання.

«У нас багато гуртків та секцій. Нещодавно започаткували сімейне плавання. Діти разом з батьками можуть приходити та тренуватися», - розповіла директор ліцею №15 Лариса Ніколаєнко.

Тренуються юні спортсмени не лише у басейні, а й на суші. Спеціально для цього на другому поверсі обладнали так звану залу сухого плавання. Там – шведська стінка й тренажери, на яких діти можуть виконувати спеціальний вправи для плавців.

«Спочатку ми займалися у старому басейні, а поки тривав ремонт, їздили до іншої школи. Дуже чекав, коли знову зможемо плавати тут, у ліцеї. Тепер це найкращий басейн нашого міста», - сказав учень 5 класу ліцею №15 Сергій Ковалко.

Загалом Дніпропетровська ОДА реконструює в області близько 30 спортивних об’єктів.

Дніпропетровська ОДА реконструювала в області ще один спортивний об’єкт

Басейн Кам’янського академічного ліцею №15

Замінили кахлі,..

оновили роздягальні та душові

Для дітей – великий 25-метровий басейн на 4 доріжки

«Старий басейн давно потребував капітального ремонту. Тепер він – один із найкращих у місті», - вчитель з плавання Марина Савченко

У басейні – сучасна система очистки води

Щоночі дно та стінки басейну чістить робот-пилосос

Нині у басейні займаються близько 800 учнів ліцею та діти з навколишніх мікрорайонів

Також діють спортивні гуртки та секції

«Нещодавно започаткували сімейне плавання. Діти разом з батьками можуть приходити та тренуватися», - директор ліцею №15 Лариса Ніколаєнко

Пловці тренуються не лише у воді…

а й на суші

На другому поверсі обладнали залу сухого плавання

«Дуже чекав, коли знову зможемо плавати тут, у ліцеї. Тепер це найкращий басейн нашого міста», - учень 5 класу ліцею №15 Сергій Ковалко

Дніпропетровська ОДА реконструює в області близько 30 спортивних об’єктів
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTRI7KZ.JPG