www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
10 порад, як мешканцям Дніпропетровщини заощадити на електроенергії взимку
Версія для друку Написати листа

10 порад, як мешканцям Дніпропетровщини заощадити на електроенергії взимку
На Дніпропетровщині стовпчик термометра вночі подекуди опускається до -5. Починаючи з грудня, споживання електроенергії населенням традиційно зростає. Через холоди жителі області більше користуються електрообігрівачами, а короткий світловий день змушує родини частіше вмикати освітлення. Зменшити витрати допоможуть сучасні енергоефективні рішення та поради від постачальника електроенергії та газу YASNO.

«Розуміючи, наскільки зростає споживання електроенергії та суми в платіжках взимку, YASNO допомагає українцям дізнатися, як зменшити витрати на енергоресурси в оселі. Нещодавно в рамках проєкту «YASNO_як_заощаджувати», приуроченого до річниці компанії, ми зібрали в одному розділі на сайті поради з економії електроенергії та газу, казки для дітей про раціональне використання енергії та анімаційні ролики з електроприладами. Ми прагнемо показати, що енергоефективні рішення наразі доступні кожному мешканцю Дніпропетровщини», – відзначив директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Щоб заощадити на електроенергії взимку і зберегти комфорт:
· Використовуйте місцеве освітлення для робочих зон замість великої люстри з кількома лампами.
· Вимикайте світло, коли виходите з кімнати.
· Не залишайте прилади ввімкненими в розетку. Навіть в режимі очікування вони споживають енергію.
· Усуньте щілини на вікнах та дверях, щоб не було протягів.
· Замініть старі вікна на сучасні енергозберігаючі. При цьому кожні 2-3 роки варто міняти гумки ущільнювачів та регулювати фурнітуру.
· Встановіть двозонний лічильник, з яким електроенергія, спожита з 23:00 до 7:00, коштує вдвічі дешевше. Його можна обрати у складі енергоефективного набору Розумний Watt.
· Замініть лампи розжарювання на енергоефективні LED-лампи, які функціонують кілька років, безпечні, майже не нагріваються та споживають до 10 разів менше електроенергії.
· Плануйте роботу електроприладів з розумними розетками, за допомогою яких можна запрограмувати вмикання/вимикання енергоємних приладів на пільгові нічні та вранішні години.
· Обирайте побутову техніку класу енергоефективності А та вище. Такі прилади економлять до 30% у порівнянні зі старими моделями.


· Перевірте усю електрику в квартирі. Будь-які неполадки в системі можуть стати причиною збільшення витрат на світло. Допоможуть у виявленні проблем професійні енергоаудитори, які також можуть розробити необхідні заходи для економії енергоресурсів.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор