www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Всеукраїнський тиждень права у Петропавлівському районі
Версія для друку Написати листа

  Відповідно до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.07.2019 № 568-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права» та на виконання розпорядження голови Петропавлівської райдержадміністрації «Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права у Петропавлівському районі» розроблений план заходів з проведення з 09 по 13 грудня 2019 року Всеукраїнського тижня права у Петропавлівському районі.
  В рамках проведення Всеукраїнського тижня права у Петропавлівському районі проводитимуться навчання, лекції, бесіди, надаватиметься безоплатна правова допомога мешканцям з питань реалізації захисту прав людини, в тому числі соціально незахищеним верствам населення, учасникам антитерористичної операції/операції об`єднаних сил, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції.
  Вищезазначені заходи будуть проведені з метою реалізації конституційних прав громадян щодо знання своїх прав та обов’язків та підвищення рівня правової інформованості населення з питань прав людини.
  Довідково: Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
  Тиждень права – це масштабний захід, який об’єднує правників, органи влади, громадський сектор, міжнародних партнерів задля просвіти у сфері прав людини. До проведення заходів щорічно долучається велика кількість громадських організацій, закладів освіти, правників та активістів.
  Головні завдання Тижня – показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.
  Цього року Всеукраїнський тиждень права пройде вдесяте. У нього навіть буде свій символ – парасолька, яка захищає та об’єднує зусилля усіх задля утвердження прав людини в Україні.
  Цьогоріч, Всеукраїнський тиждень права відбудеться з 09 по 13 грудня.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор