www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Після реконструкції центральна площа у Криничках перетворилася на улюблене місце відпочинку місцевих – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
На осучасненій центральній площі у Криничках навіть у спеку – аншлаг. У будь-який час тут збираються мешканці різного віку – і малеча, і дорослі, і пенсіонери. Полежати на траві, покататися на велику чи скейті, освіжитися біля фонтану або просто посидіти на зручних лавах. Комфортне місце відпочинку місцеві отримали в результаті реконструкції площі, яку зробила Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Сучасні місця відпочинку облаштовуємо для мешканців різних населених пунктів області. Реконструювали парки в Покрові, Марганці та Кам’янському, центральні площі у Новомосковську та Криничках, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Тішать і радісні посмішки на дитячих обличчях, і слова вдячності від людей похилого віку. Адже раніше зони відпочинку були занедбані, їх ніхто не оновлював десятиліттями. Натомість тепер мешканці мають комфортні парки та площі».

Мешканці Криничок давно чекали на оновлення центральної площі. Мріяли і про рівне покриття замість порепаного асфальту, і про зручні лави з тіньовими навісами, і про прохолоду у спеку.

Мрії місцевих здійснила Дніпропетровська ОДА. Влітку 2018-го розпочали реконструкцію площі, і вже до кінця року її завершили.

«Раніше ми й не підозрювали, що у Криничках стільки людей мешкають! Площа постійно заповнена. Збираються і старі, і малі. Пенсіонери грають на лавах у шахи, молодь – із гітарами. У нас тут проходять і фестивалі, і зустрічі випускників», – розповіла заступник Криничанського селищного голови Вікторія Троценко.

Тепер на площі – сучасна бруківка. Зручно і на велику покататися, і на скейті.

«Буваю частенько у Криничках, приїжджаю до сестри, – поділилася мешканка Кам’янського Руфіна Коломоєць. – Тут стало дуже красиво, набагато краще, аніж раніше».

Нове місце відпочинку особливо полюбилося дітлахам. Найбільші враження – від сучасного фонтану.

«Це найулюбленіше місце відпочинку мого 4-річного онука Ярослава. Він у захваті від фонтану! Гуляємо тепер тільки на цій площі. Дуже гарно тут», – сказала місцева мешканка Наталя Кобзар.

На площі висадили газони та дерева. Додали комфорту зручними лавами.

«Раніше тут був просто асфальт і радянські лави. Натомість тепер для дітей створили комфорт. Та і дорослих багато прогулюється», – зазначив мешканець Криничок Богдан Соколов.

На молодій травичці вмостилися дівчата. Кажуть, площа – найкраще місце, аби відпочити на канікулах.

«Рада, що маємо таку чудову нову площу, – сказала школярка Валерія Семерець. – Тут можна веселитися, відпочивати, загоряти, навіть купатися у фонтані. Дуже класно!».

«Фонтани класні! Ми постійно бігаємо до них», – поділилася Софія Каменчук.

За чотири роки на Дніпропетровщині відкрили сім сучасних зон відпочинку.Дніпропетровська ОДА реконструювала центральну площу в КриничкахТам – сучасні алеї та газони,....модернові навіси«Площа постійно заповнена. Збираються і старі, і малі», – Вікторія Троценко«Родзинка» оновленої площі – фонтанНайбільше він полюбився малечіФонтан –....справжній порятунок у спеку«Гуляємо тепер тільки на цій площі. Дуже гарно тут», – Наталя КобзарПлощею зручно і прогулятися,....можна і відпочити на лавах,....побути на самоті,....прохолонути біля фонтану,....проїхатися на велику....чи самокатіОновлена площа полюбилася і старим, ....і малимРуфіна Коломоєць: «Тут стало дуже красиво, набагато краще, аніж раніше»На площі – зручні лави,....сучасне освітлення«Для дітей створили комфорт. Та і дорослих багато прогулюється», – Богдан СоколовНа молодій травичці вмостилися дівчата«Фонтани класні! Ми постійно бігаємо до них», – поділилася Софія КаменчукЗа чотири роки на Дніпропетровщині відкрили сім сучасних зон відпочинку
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTVC5QW.jpg