www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
У Павлоградському районі будуємо комфортний дім для дітей-сиріт – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У центрі Богданівської громади зводять малий груповий будинок для дітей-сиріт. Тут буде затишно та комфортно десятьом вихованцям. За ними доглядатимуть п’ятеро турботливих працівників. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Діти, позбавлені батьківського піклування, мають зростати в найкращих умовах. Нову систему виховання запроваджуємо на Дніпропетровщині. Замість закритих інтернатів зводимо комфортні малі групові будинки. У них пануватиме родинна атмосфера», – розповів голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Малий груповий будинок у Богданівці зводять у центрі села – біля дитячого садочка та школи. Тут виховуватимуть десятьох дітлахів.

«Ми вже знайшли п’ятьох кваліфікованих вихователів. Кожний відповідатиме за двох дітей. Вони будуть для дітлахів, наче мама з татом: водитимуть до садочка чи школи, допомагатимуть з домашніми завданнями та побутом», – пояснив голова Богданівської сільської ради Олексій Грищенко.

Будиночок – одноповерховий. У ньому облаштують п’ять дитячих спалень, кімнати для вихователів, кухню, обідню залу, вітальню, гардеробну та пральню. Приміщення пристосують для діток з інвалідністю: будуть пандуси, спеціальні душові та санвузли.

На подвір’ї створять зону відпочинку та ігровий майданчик із гойдалками.

«Я дуже люблю дітей, маю велику родину. Тому вирішила опікуватися дітками-сиротами, – поділилася майбутня вихователька Олена Караснікова. – Разом зі мною працюватимуть професіонали. Насамперед ми будемо зважати на інтереси дітей, розвивати здібності, які вони проявлятимуть».

«Коробка» будинку вже повністю готова. На місці – прозорі вхідні двері та металопластикові вікна. Обладнали й каналізаційну систему.

Нині ремонтники утеплюють фасад закладу. У середині будівлі працюють муляри. Як тільки вони завершать зводити стіни, бригада почне монтувати системи опалення та електрики.

«Цей проект дуже важливий. У нашій громаді є чимало дітей, які не отримали від батьків те, що мали б отримати. Ми хочемо, щоб вони соціалізувалися у родинному колі, яке створять у груповому будиночку», – сказала інспектор з питань освіти Богданівської сільради Валентина Сидорова.

Окрім Богданівки малі групові будинки споруджують у Раївці, Солоному та Петриківці.Сучасний груповий будинок для дітей-сиріт будують у Богданівці«Ми вже знайшли п’ятьох кваліфікованих вихователів. Кожний відповідатиме за двох дітей», – голова Богданівської сільської ради Олексій ГрищенкоБудиночок – одноповерховийУ ньому облаштують п’ять дитячих спалень, вітальню, гардеробну, пральню……кухню та обідню залуПриміщення пристосують для діток з інвалідністю«Разом зі мною працюватимуть професіонали. Насамперед ми будемо зважати на інтереси дітей, розвивати здібності, які вони проявлятимуть», – майбутня вихователька Олена Караснікова«Коробка» будинку вже повністю готоваНа місці – прозорі вхідні двері……та металопластикові вікна


Будівництво – повним ходом


Роботи – ззовніРемонтники утеплюють фасад закладуШпаклюють йогоНа подвір’ї створять зону відпочинку та ігровий майданчик із гойдалкамиУ середині будівлі працюють муляри

Окрім Богданівки малі групові будинки споруджують у Раївці, Солоному та Петриківці
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTZA1LF.jpg