www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Завершився капремонт 14-кілометрової ділянки Криворізької траси – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Завершено черговий етап масштабного капремонту Криворізької траси. Магістраль національного значення приводять до ладу вперше за декілька десятиліть. Ремонтують найпроблемніші ділянки від Дніпра до Кривого Рогу. Відтепер із якісним покриттям – чергові 14 км автошляху. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.


«На Дніпропетровщині капітально ремонтуються сільські вулиці, дороги між населеними пунктами і автомагістралі державного значення. Нині Запорізька траса – наче європейський автобан. Тривають роботи в інших напрямках. Приводиться до ладу і шосе Дніпро-Кривий Ріг. Вже із якісним покриттям – чергова ділянка автошляху довжиною в 14 км», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Криворізьку трасу капітально ремонтують вперше за півстоліття. Роботи розпочали у 2017-му. За два роки оновили 37 км автошляху.

Навесні 2019-го стартував третій сезон дорожніх робіт. Ремонтники вже завершили укладати верхній шар асфальту на ділянці у 14 км, що на виїзді з Кривого Рогу.

«Мотаюся машиною до Кривого Рогу тричі на день, – сказав мешканець села Червоні Поди Сергій Титенко. – Ця дорога раніше була вщент розбитою, натомість зараз – у чудовому стані. Новим покриттям дуже задоволений».

Наразі на оновленій ділянці облаштовують з’їзди та повороти до сусідніх сіл.

«Без ям стало набагато краще їздити! Тепер чекаємо, коли повороти до сіл зроблять», – поділився водій із села Вільний Посад Максим Недавній.

Підрядники закінчили і капремонт ділянки траси між селами Авдотівка та Новоюлівка. Відтепер дорога – з якісним покриттям та розміткою. Облаштували й узбіччя, установили дорожні знаки.

«Раніше тут дороги взагалі не було. Давно не їздив цією трасою – не впізнав. Оновлені ділянки чудові», – сказав водій із Дніпра Роман Сердюк.

Гарантія на нове покриття – 5 років. Її дає підрядна організація, що виконувала капремонт.

Загальна протяжність траси Дніпро-Кривий Ріг – майже 85 км.Завершено черговий етап масштабного капремонту Криворізької трасиВідтепер із якісним покриттям – чергові 14 км автошляху....на виїзді з Кривого РогуСергій Титенко: «Новим покриттям дуже задоволений»Зроблять і повороти до сіл«Без ям стало набагато краще їздити!», – Максим НедавнійЗакінчили і капремонт іншої ділянки траси –....між селами Авдотівка....та НовоюлівкаВідтепер дорога – з якісним покриттям....та розміткою«Оновлені ділянки чудові», – Роман СердюкЗагалом за два роки оновили 37 км трасиКриворізьку трасу капітально ремонтують вперше в історіїГарантія на нове покриття – 5 роківЇї дає підрядна організація, що виконувала капремонт
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTZ5EJK.JPG