www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 24 вересня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Податкова
Про справляння плати за землю фізособами – нерезидентами
Версія для друку Написати листа

    Західно_донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що використання землі в Україні є платним.
    Норми встановлені ст. 206 Земельного кодексу України.
    Відповідно до п. 269.1 ст. 269 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платниками земельного податку є:
    - власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);
    - землекористувачі.
    Власники земельних ділянок – це юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), які відповідно до закону набули права власності на землю в Україні, а також територіальні громади та держава щодо земель комунальної та державної власності відповідно (п.п. 14.1.34 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).
    Землекористувачі – юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності, у тому числі на умовах оренди (п.п. 14.1.73 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).
    Норми ПКУ не передбачають окремий порядок плати за землю (земельного податку та орендної плати за землі державної і комунальної власності) для фізичних осіб – нерезидентів.
    Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор