www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Дніпропетровська ОДА реконструює Божедарівську опорну школу – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Божедарівську опорну школу розмальовують у кольори веселки. Так кажуть місцеві вчителі та учні. Нині у розпалі – реконструкція закладу, яку проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. Згодом приведуть до ладу приміщення всередині та шкільний стадіон. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Школи регіону перетворюємо на новітні освітні заклади, з модерновим фасадом та сучасною «начинкою» всередині, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Одночасно приводимо до ладу понад 30 опорних і основних шкіл. Оновлений заклад матимуть і дітлахи Божедарівської об’єднаної громади. Нині у розпалі – його реконструкція».

Божедарівську опорну школу приводять до ладу вперше за майже 40 років. Раніше протікала покрівля, та й вікна з роками вщент застаріли.

Колись сіра та непримітна будівля наразі перетворюється на стильну і модернову.

«Наша школа була така сіренька, а зараз кольорова, немов райдуга на небі. Яскраві барви піднімають настрій і вчителям, і дітям», – сказала заступниця директора Вікторія Шинкаренко.

«До школи веселіше стало ходити, і набагато цікавіше», – поділилася учениця 4 класу Наталя Косенко.

Нині заклад вже із новими покрівлею та вікнами. Фасад і цоколь утеплили. Тепер будівлю розфарбовують у різні кольори. Згодом приведуть до ладу всі кабінети і коридори всередині. Там вже почали міняти комунікації – осучаснили водопровід і каналізацію.

«Школа дуже змінилася. Вона стала гарною і привабливою, – розповіла вчителька початкових класів Лілія Лозовська. – Малечі подобається спостерігати за змінами. Щоранку приходять і кажуть: а сьогодні я там помітив новий колір, і там».

Зараз у школі працює літній табір. Учні початкових класів не навтішаться новому вигляду закладу.

«Школу так красиво пофарбували! Її не впізнати зовсім», – сказала учениця 3 класу Поліна Веселова.

«Нова та різнокольорова, вона мені подобається набагато більше за стару», – поділилася учениця 4 класу Альона Бадиця.

У старших учнів – навчальна практика. Тож деякі класи не бувають порожніми навіть у канікули. Замість лекцій з анатомії – цікавий та повчальний фільм. У кабінетах – сучасне мультимедійне обладнання, мікроскопи, навчальні макети, роздаткові матеріали для лабораторних.

Згодом осучаснять і шкільний стадіон. Облаштують футбольне поле, майданчики, бігові доріжки. Вони будуть із професійним покриттям.

У школі – 420 учнів. Це діти із семи сіл Божедарівської та сусідніх громад.Божедарівська опорна школа набуває модернового виглядуЗаклад реконструює Дніпропетровська ОДА«Нова та різнокольорова, вона мені подобається набагато більше за стару», – Альона БадицяБудівля – із новими покрівлею..
..та вікнами
Зараз ремонтники фарбують фасадБудівля набуває кольорів веселки«Школу не впізнати зовсім», – Поліна ВеселоваУ школі працює літній табір«До школи веселіше стало ходити», – Наталя КосенкоПісля завершення зовнішніх робіт....будівельники приведуть до ладу приміщення всерединіОсучаснять і коридори,....і класиВже привезли мультимедійне обладнання«Школа стала гарною і привабливою», – Лілія ЛозовськаЗгодом реконструюють і стадіонУ школі – 420 учнівЦе діти із семи сіл Божедарівської та сусідніх громад


Загалом на Дніпропетровщині реконструюють понад 30 шкіл
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTQBI3Y.jpg