www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 2 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Споживачам природного газу!
Версія для друку Написати листа

Споживачам природного газу!

Інформуємо, що на підставі відповідних рішень НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор) починаючи з 01 січня 2020 року, змінено порядок оплати послуг з доставки газу. Таким чином, Споживачі повинні сплачувати окремі платіжки - одна за послугу з розподілу газу від Оператора газорозподільних систем, друга за фактичне газоспоживання від постачальника газу. Таке розділення платіжок відбудеться для Споживачів всієї країни.

Вартість послуг з доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта! Розмір плати залежить тільки від обсягів споживання.
За основу розрахунку береться обсяг споживання газу впродовж попереднього «газового року» (це проміжок часу з початку жовтня до кінця вересня). Обсяг газу, спожитого за попередній газовий рік, множиться на тариф на доставку. Тариф для споживачів АТ «Дніпропетровськгаз» складає 1.248 грн. за 1 м3. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які сплачуються щомісячно впродовж року.

Якщо споживач, в поточному році, використав менше кубів, то і за доставку в наступному році він буде плататиме менше. Тому від обсягів споживання впродовж газового року залежить плата споживача за доставку газу в наступному році.

Оплата вартості послуги з розподілу природного газу здійснюється Споживачем до 20 числа (включно) місяця, в якому надаються послуги з розподілу природного газу.

Споживачі можуть платити за доставку одним платежем за кілька місяців . Таким чином вони зменшать свої витрати на комісії при проведенні платежів.

За умови відсутності споживання природного газу побутовим споживачем та/або його об’єктом протягом усього попереднього газового року, його річна замовлена потужність (доставка), визначається на рівні планових об'ємів споживання, що розраховуються виходячи з відповідної групи споживання до якої відноситься побутовий споживач (Кодекс ГРМ розділ VI гл. 6 п.4).

Якщо споживач не користується газом взагалі і не планує цього в майбутньому, то йому варто розглянути можливість від’єднання від газових мереж в точці забезпечення потужності. Оформити таку заяву можливо, звернувшись в ЦОК (Центр обслуговування клієнтів) м. Першотравенськ вул. Молодіжна,38. До цього моменту він зобов’язаний здійснювати оплату послуги з доставки газу.
З повагою

АТ «Дніпропетровськгаз»
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор