www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Skype-презентація Дніпропетровського національного університету ім.Олеся Гончара.
Версія для друку Написати листа
Skype-презентація Дніпропетровського національного університету ім.Олеся Гончара.

  21 травня 2019 року учні Брагинівської ЗОШ Петропавлівського району взяли участь у проекті «Професія поряд», що запроваджений Дніпропетровським обласним центром зайнятості.
  В рамках цього проекту фахівці з профорієнтації відділу надання соціальних послуг в Петропавлівському районі Павлоградського МРЦЗ, завдяки дистанційній формі спілкування - скайп-зв’язку, організували для учнів 9-10 класів презентацію одного з найвідоміших навчальних закладів – Дніпропетровського національного університету ім.Олеся Гончара.
  Представник навчального закладу – Михайло Дергачов ознайомив школярів з вступною кампанією 2019 року, переліком спеціальностей, за якими оголошується прийом, напрямками навчання та матеріальною базою вузу.
  Захід пройшов у цікавій формі неформального спілкування.

  Цікаво було дізнатися, що девізом цого університету є вислів «Docendo discimus», що означає «Навчаючи навчаємося». У цих мудрих словах відображене прагнення цього вузу не тільки передавати безцінні наукові і культурні здобутки від покоління в покоління, а й постійно удосконалюватися у вихованні конкурентноспроможних фахівців, справжньої еліти України.
  По закінченню скайп-зв’язку від учнів надійшло багато питань стосовно умов вступу до університету, а також можливостями отримання практичного досвіду і подальшого працевлаштування.

  Відділ надання соціальних послуг в Петропавлівському районі Павлоградського МРЦЗ
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор