www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 24 вересня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Податкова
Протягом січня-лютого на усунення заподіяної довкіллю шкоди до держбюджету сплачено 964 млн грн екологічного податку
Версія для друку Написати листа

Протягом січня-лютого на усунення заподіяної довкіллю шкоди до держбюджету сплачено 964 млн грн екологічного податку

Протягом січня-лютого цього року на усунення заподіяної довкіллю шкоди платники екологічного податку сплатили до державного бюджету майже 964 млн грн, що на 19,9 %, або на 160 млн грн більше ніж за січень-лютий 2019 року.
За рахунок цих коштів держава та органи місцевого самоврядування отримують можливість фінансувати заходи, які проводяться для захисту навколишнього середовища, відновлення екології та раціонального використання природних ресурсів.
Нагадаємо, що екологічний податок сплачують платники, діяльність яких пов’язана з викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря. А саме стаціонарними джерелами забруднення, скиданням забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, розміщенням відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об’єктах, утворенням радіоактивних відходів та тимчасовим зберіганням радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.
Як повідомлялося раніше, відповідно до законодавчих змін у 2019 році ставку екологічного податку за викиди двоокису вуглецю було підвищено з 0,41 грн до 10 грн за тонну.

За січень - лютий 2020 року підрозділами податкових перевірок проведено 299 перевірок бізнесу Дніпропетровщини

За січень-лютий 2020 року підрозділами податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Дніпропетровській області проведено 299 перевірок.
За результатами цих перевірок донараховано 300,9 млн грн, що на 195,8 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Також, одним із напрямків контрольно – перевірочної роботи є викриття схем та порушень податкового законодавства. Податківцями проведена перевірка суб’єкта господарювання, основний вид діяльності якого є ремонтно-будівельні роботи. В ході перевірки встановлені порушення податкового законодавства, ведення бухгалтерського обліку, які призвели до завищення витрат.
За результатами перевірки підприємством до бюджету сплачено понад 500 тис гривень.

Сплачуємо ЄСВ вчасно

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.
Внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування - це обов'язковий платіж для підприємців які знаходяться на загальній системі оподаткування та на єдиному податку.
ЄСВ нараховується щомісяця, але платити можна раз на квартал, включно до 19-го числа місяця, що йде за кварталом, за який сплачують внесок:
за I квартал — 20 квітня;
за II квартал — 20 липня;
за III квартал — 19 жовтня;
за IV квартал 2020 року — 19 січня 2021 року.
Підприємці, які зареєструвалися в кінці чи в середині місяця, ЄСВ сплачують за весь місяць.
Нагадаємо, мінімальний квартальний платіж з ЄСВ у 2020 році - 3117,18 гривень.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор