www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Перший ювілей Закону України «Про пробацію»
Версія для друку Написати листа

Перший ювілей Закону України «Про пробацію»

5 лютого 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про пробацію», що визначив організаційно - правові заходи для створення пробації України.
Пробація представляє собою систему виконання покарань без позбавлення волі, орієнтовану не лише на контроль та нагляд за засудженими, а й на надання допомоги у напрямі зміни умов життєдіяльності правопорушення.
Головна мета пробації – забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчинення ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їх відповідальності.
З нагоди 5 річниці прийняття Закону України «Про пробацію» у Петропавлівському міськрайонному відділу філії Державної установи «Центри пробації» у Дніпропетровській області було проведено «День відкритих дверей». До заходу було запрошено: голову Петропавлівського районного суду Ніколаєву І.К., голову Петропавлівської селищної ради Войнова С.В., тимчасово виконуючого обов’язки начальника Петропавлівського відділення поліції Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Дулінова О.В., начальника Управління соціального захисту населення Леонова І.В. та головного спеціаліста Петропавлівського бюро правової допомоги Максименко Я.О..
Під час заходу присутнім було доведено про 5-ти річний рубіж дії Закону України «Про пробацію». Та звернуто увагу, що усього за п’ять років в Україні створено найбільшу систему пробації, яку в інших країнах запускали роками, а подекуди і сьогодні не мають такого законодавства і практичного досвіду який є в нашій країні. Наприкінці заходу, начальник відділу зазначила, що важливим аспектом для досягнення мети пробації є довіра та підтримка з боку громади, а також об’єднання можливостей органів та організацій державного і недержавного сектору.

Начальник відділу підполковник внутрішньої служби Інна Дуднік

IMG-69ed25b6e010a9d835a0268b57211d89-V.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор