www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Школа європейського зразка: Дніпропетровська ОДА завершує реконструкцію опорної школи у Святовасилівці – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Комфорт і креатив – це про опорну школу у Святовасилівці. Її реконструкцію завершує Дніпропетровська обладміністрація. Тепер там – енергоефективний фасад, яскраві класи, інтерактивні дошки та нові меблі. Нині підрядники облаштовують стадіон. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Школи європейського рівня мають бути у кожному місті, селі та селищі Дніпропетровщини. Реконструюємо навчальні заклади по всій області. Вони стають енергоефективними, комфортними, яскравими, отримують сучасне обладнання. На фініші – й роботи у Святовасилівці», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Реконструкцію школи у Святовасилівці розпочали у 2018-му. Нині заклад – не впізнати.

«Тепер все геть нове – від комунікацій до парт. Підрядники замінили вікна, двері, підлогу і стелю. Оновили всі класи, кабінети, коридори, актову і спортивну залу», – розповіла директор Святовасилівської опорної школи Ольга Мінаєва.

У школі – яскравий дизайн, різнокольорові двері та стіни.

«Мені дуже подобається, якою стане наша школа. Ремонт майже завершився і ми просто у захваті. Особливо подобаються нові меблі та обладнання. А ще дуже гарна будівля», - сказала учениця 6 класу Святовасилівської опорної школи Дарина Дяченко.

Ззовні будівлю утеплили, на фасаді встановили червону фіброплитку. Тепер у школі тепло і затишно. Вона має власну автономну котельню, як додаткове джерело енергії – сонячні панелі на даху.

«Школа тепер схожа на філію Національного університету ім. Т. Шевченка», - порівнює учениця 10 класу Святовасилівської опорної школи Крістіна Костенко.

Заклад буде повністю доступним для людей з інвалідністю – нині підрядники облаштовують пандус.

Поруч з будівлею – зводять сучасний стадіон. Там буде футбольне поле зі штучним покриттям, майданчики для волейболу, баскетболу і тенісу, бігові доріжки з гумовим покриттям.

Умови навчання покращують для понад 200 дітей.


Комфорт і креатив – це про опорну школу у Святовасилівці


Її реконструкцію завершує Дніпропетровська ОДА


Тепер там – енергоефективний фасад


Нині підрядники облаштовують стадіон


Ольга Мінаєва: «Тепер все геть нове – від комунікацій до парт. Підрядники замінили вікна, двері, підлогу і стелю. Оновили всі класи, кабінети, коридори, актову і спортивну залу»


У школі – яскравий дизайн, різнокольорові двері та стіни


Тепер у школі тепло й затишно


Крістіна Костенко: «Школа тепер схожа на філію Національного університету ім. Т. Шевченка»


Заклад буде доступним для людей з інвалідністю


Умови навчання покращують для понад 200 дітей
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT5PN3I.JPG