www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
У Раївці на Синельниківщині зводимо сучасний будинок для дітей-сиріт – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Замість непривітних інтернатів – модернові будиночки. Всередині все – наче вдома. Тепло, комфорт і родинний затишок. Такі оселі для дітей-сиріт нині зводять «з нуля» у різних куточках області. У розпалі – й будівництво у Раївці Синельниківського району. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Змінюємо застарілу систему виховання дітей, що залишилися без батьківського піклування. Замість інтернатів зводимо для них за сучасними технологіями малі групові будинки. Там дітлахи матимуть комфорт і родинний затишок», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Затишну домівку матимуть і діти-сироти Синельниківського району. Для них одноповерховий будинок зводять у Раївці.

«Побутові умови будуть максимально наближені до сімейних. Директор виконуватиме лише адміністративну функцію. А вихователі фактично замінять маму. Вони допомагатимуть дітям поратися по господарству – прибирати, готувати їжу. Привчатимуть їх до самостійного дорослого життя», – сказав заступник Раївського сільського голови Ігор Калашников.

Будинок вже із покрівлею та вікнами. Зараз підрядники утеплюють фасад. Всередині проводять внутрішнє планування кімнат. Стіни обшивають гіпсокартоном. Розпочали й благоустрій території.

«Тут буде 5 спалень, вітальня, їдальня. У будиночку проживатимуть 10 дітей. П’ятеро вихователів працюватимуть позмінно. Кожна дитина матиме власного наставника. З ним вона зможе ділитися найпотаємнішим», – розповіла фахівець із соціальної роботи Раївської сільради Ніна Калашникова.

На відміну від інтернатів, малі групові будинки будуть відкритими закладами. Діти зможуть ходити до звичайної школи, відвідувати гуртки, приводити у гості друзів.

На Дніпропетровщині малі групові будинки для дітей-сиріт зводять у Павлоградському, Петриківському, Синельниківському та Солонянському районах.На Дніпропетровщині зводять малі групові будинки для дітей-сирітТам для дітлахів створюють родинний затишок«Побутові умови будуть максимально наближені до сімейних», – Ігор КалашниковСучасний модерновий будиночок матимуть і дітлахи Синельниківського районуЙого будують у РаївціБудинок вже із покрівлею,....вікнамиЗараз підрядники термомодернізують фасадПоряд зводять господарчий блок


Роботи тривають і ззовні,....і всерединіБудівельники підводять комунікації,....проводять внутрішнє планування кімнатБуде 5 спалень і вітальня«У будиночку проживатимуть 10 дітей. П’ятеро вихователів працюватимуть позмінно», – Ніна Калашникова


Малі групові будинки зводять одночасно у Солоному, Петриківці, Раївці та Богданівці
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
аватар.jpg