www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 5 жовтня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Дніпропетровськгаз
Дніпропетровськгаз - безперервна робота цілий рік
Версія для друку Написати листа

  Дніпропетровськгаз - безперервна робота цілий рік

  Дніпропетровськгаз щиро вітає споживачів природного газу області з прийдешнім Новим роком і Різдвом. Компанія бажає всім міцного здоров'я. Нехай у ваших домівках завжди панує затишок, щастя і любов.

  2020 рік виявився складним, але насиченим. На початку весни весь світ зіткнувся з пандемією, аналогів якої на нашій пам'яті не було. Дніпропетровськгаз не залишився в стороні. У квітні компанія передала засоби захисту і предмети першої необхідності в лікарні області на суму понад 6 млн грн.

  Але робота Дніпропетровськгазу не припинялася ні на хвилину. Фахівці безперервно підтримували стабільний та безаварійний процес доставки газу споживачам. У період карантину співробітники АДС виїжджали на виклик, а автотранспортна служба щодня підвозила більше 150 медпрацівників. За рік аварійно-диспетчерська служба 104 здійснила понад 75 тисяч виїздів. Після ослаблення карантину в червні силами співробітників був газифікований великий сільськогосподарський об'єкт «Нібулон», а в грудні фахівці взяли участь в будівництві нової траси Кобиляки-Решетилівка.

  За 2020 рік компанія обстежила понад 16 тис. км газопроводу. Своєчасно виявили та усунули понад 400 підземних витоків газу. Завдяки інвестиційній програмі Дніпропетровськгаз встановив 50 нових ШГРП, які підтримую стабільний процес розподілу газу тисячам споживачів області.

  З кожним роком компанія Дніпропетровськгаз зростає і стає краще. У 2020 році компанія активно розвивала онлайн-сервіси для наших споживачів. У період карантину це було особливо актуально, але і в цілому в епоху інтернету - набагато зручніше і швидше управляти рахунками не виходячи з дому. На сьогодні клієнти компанії можуть користуватися Особистим кабінетом на сайті 104.ua, Viber і Telegram ботами 7104.ua, мобільними додатками 104 Mobile Light для IOS і 104 Mobile для Android.

  У прийдешньому році Дніпропетровськгаз буде підтримувати свою роботу на бездоганному рівні, щоб продовжувати безаварійно і безперебійно доставляти газ своїм споживачам 24/7.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор