www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Петропавлівський район - переможець у конкурсі проектів, який організований Німецькою федеральною компанією GIZ за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа
Ольга Косянчук Координатор конкурсу проектів GIZу Дніпропетровській області привітала Петропавлівський район - учасника конкурсу проектів «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», організований Німецькою федеральною компанією GIZ за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації.
      На адресу GIZ надійшла 151 заявка, кожна з яких була розглянута Секретаріатом GIZ. 14 вересня 2016 року відбулася зустріч Дорадчої Комісії в облдержадміністрації за участі керівників профільних управлінь та громадських організацій м. Дніпра. На підставі аналізу заявок за попередньо оголошеними критеріями, опираючись на рекомендації Дорадчої Комісії, а також відповідно до мети Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду, Секретаріатом GIZ було обрано 10 переможців конкурсу проектів. Серед них на другому місцї - Петропавлівська центральна районна лікарня – з проектом створення реабілітаційно-відновлюваних кабінетів.

      Прес-служба райдержадміністрації      Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор