www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Петропавлівська команда з волейболу є призером обласного турніру.
Версія для друку Написати листа

З метою популяризації спортивного руху серед учнівської молоді у регіоні, сприяння соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на Сході України під керівництвом обласного департамену освіти та науки відбувся відбірковий обласний турнір Міжобласних змагань з волейболу серед школярів «UNICEF Volleyball Cup» Дніпропетровщини 2016 року, під патронатом Дитячого фонду ООН (ЮН1СЕФ) «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо-переміщених осіб на Сході України». Координацію змагань здійснювало обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України.До участі у турнірі було запрошено 48 шкільних команд. з міст та районів області . Петропавлівський район представила збірна команда з волейболу шкіл селища Петропавлівка з 12 гравців.
Хлопці та дівчата з 9-11 класів впевнено здобули перемогу -, І місце та вже 14-15 листопада будуть представляти Дніпропетровщину. відстоювати лідерство у Всеукраїнському міжобласному турнірі з волейболу у місті Харкові.
Тренерами команди Петропавлівської збірної з волейболу є молоді вчителі фізичного виховання Сосницький В.С. та Клімов І.І.
Ми пишаємося своїми переможцями та бажаємо їм успіхів у подальших досягненнях.


Прес- служба райдержадміністрації.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор