www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Громадськість петропавлівщини активно приймає участь у конкурсі ДТЕК "Місто своїми руками"
Версія для друку Написати листа
В 2016 році Компанією ДТЕК у регіоні було оголошено черговий конкурс соціальних проектів з отриманням міні-грантів « Місто своїми руками», згідно Програми соціального партнерства ДТЕК з територіями діяльності. Безпосередніми координаторами конкурсу є регіональний представник ДТЕК по соціальному розвитку в місті Павлоград, Павлоградському та Петропавлівському районах – Олена Коновалова, адміністратори проекту – спеціалісти Агенства економічного розвитку міста Павлоград.

Попередньо представниками ДТЕКу була проведена масштабна інформаційно - роз’яснювальна робота з органами місцевого самоврядування району, які у свою чергу донесли суть проекту до громадськості на ввірених їм територіях. Умовами для розробки проектів були соціальна значимість об’єкту, залучення якомога більше учасників, співфінасування, активізувати громадську позицію.
06 липня 2016 року у Петропавлівській райдержадмінінстрації відбулося засідання конкурсної комісії за участі представників райдержадміністрації - заступника голови райдержадміністрації Шевченко Н.Л., заступника голови районної ради Усатої В.В., начальника фінансового управління. головного спеціаліста з питань інфраструктури, головного спеціаліста з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.
Після ретельного обговорення поданих ініціативними групами 18 проектів конкурсна комісія визначила 8, які відповідали критеріям : - були доцільними на запропонованих територіях, охоплювали якнайбільшу кількість суб’єктів для користування, мали гарантійні листи від партнерів, розробки мали конкретну мету та опис проблеми з фото. Попередньо серед населення було оголошено інтернет – голосування. Найкращі проектні заявки набрали достатньо голосів, що забезпечило їм високий рейтинг.
Як результат було погоджено встановлення дитячих ігрових майданчиків на виконання проектів : - «Затишний куточок для наших діточок» у селі Троїцьке, «Країна мрій» у селі Олефірівка, «Весела лужайка» у селі Шевченкове, «Красиве село» у селі Катеринівка, «Площа веселкова»-у селі Самарське , а також реконструкція стадіону та тренувального залу ( проекти «У здоровому тілі - здоровий – дух», «Быть здоровим – это модно»). Зацікавив своєю оригінальність проект «Фізика дітям».
У Петропавлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 кабінет фізики втратив своє «обличчя», з 60-х років не поновлювалося матеріально-технічне обладнання - немає лабораторної та демонстраційної бази. Свою педагогічну діяльність тільки – но розпочала молодий вчитель фізики Лисенко Катерина, яка встигла завоювати у дітей авторитет активної та ініціативної особистості. Члени комісії погодили включити проект на реалізацію за умови, що ремонтними роботами будуть перейматися не тільки діти та батьки цієї класної кімнати, а й активні помічники з усієї школи, бо предмет фізики викладається від 5до 11класу.

Анонс.
18 липня 2016 року за підсумками рішення конкурсних комісій у містах та районах Західного Донбасу пройдуть урочисті заходи. Традиційно представники ДТЕКу разом зіськими та районними керівниками проведуть відкриті зібрання, де публічно оголосять переможців. Агенство укладе угоди на співпрацю.

Прес- служба райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор