www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 20 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Питання безпеки доріг у районі вирішуємо спільно.
Версія для друку Написати листа
17 січня 2018 року у кабінеті голови райдержадміністрації на позачергове засідання Петропавлівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій зібралися члени районної комісії, а також запрошені голови сільських (селищної) рад та об’єднаних територіальних громад (Миколаївської та Української ), а також Кальмус Ю.І. - заступник директора з сервісів ВСП «ШАХТОУПРАВЛІННЯ ДНІПРОВСЬКЕ» ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ».

  Головувала заступник голови районної комісії з ТЕБ та НС, виконуючий обов’язки голови Петропавлівської райдержадміністрації І.В. Савінська
  У звя’зку з погіршенням погодних умов у регіоні першочергово було розглянуто питання про готовність до реагування на ускладнення погодних умов та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій (подій) на проблемних ділянках автомобільних доріг державного, регіонального та місцевого значення в умовах зимового періоду.
  Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Гарнадко С.В. повідомила про постійний контроль та моніторинг усіх доріг. Департаменту житлово - комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації систематично надходить звіт про стан доріг та виконані роботи з розчищення та посипки соляною сумішшю.
  Начальник філії райавтодору у Петропавлівському районі Романенко О.С. доповів про готовність обслуговування проблемних ділянок: в наявності соляна суміш, спеціалізована техніка. Але в обслуговуванні підприємства залишилося чотири ділянки на території району. Так з 1 січня 2018 року в рамках децентрацілізації та згідно з розпорядженням КМУ від 2 жовтня 2013 року № року №759-р відбулась передача автомобільних доріг загального користування місцевого значення із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України в управління місцевим органам влади.Ремонти та утримання таких шляхів будуть фінансуватись за рахунок коштів Дорожнього фонду, який запрацює на початку 2018 року. Розподіл коштів по областях буде пропорційний протяжності доріг, які знаходяться на балансі ОДА.
  Також , Романенко О.С. зазначив, що звернення щодо покращення стану обласних та районних автодоріг з 1 січня адресуються балансоутримувачу – департаменту житлово - комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
  За результатами інформації й з урахуванням обговорення комісія прийняла рішення про уточнення проблемних місць на автошляхах державного, регіонального та місцевого значення та вжити заходи, спрямовані на запобігання ускладнення дорожнього руху на них.Головам сільських (селищної) рад та об’єднаних територіальних громад вжити відповідних заходів для забезпечення в повних обсягах посипочними та паливно-мастильними матеріалами для утримання у належному стані автомобільних доріг та проїзних частин вулиць в період загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. А також задіяти організації, підприємства різних форм власності для проведення робіт із розчищення вулиць на території селищної (сільських) рад. Рекомендовано у разі необхідності укласти угоди з відповідними суб’єктами господарювання незалежно від їх відомчої підпорядкованості та форм власності, на виділення сил і засобів для проведення аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій (подій).
  Перед присутніми виступив заступник директора з сервісів ВСП «Шахтоуправління Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» Кальмус Ю.І. який зауважив про наявність небезпеки на дорогах у разі погіршення погодних умов для руху спеціального транспорту, який доставляє працівників з сіл району на підприємство. У разі необхідності спецтранспорт шахтоуправління постійно прочищає місця слідування автобусів у зимовий період.
  Голова комісії Савінська І.В. запропонувала спільно вирішити нагальну проблему - звернутися з листом до ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» щодо сприяння в допомозі зимового утримання доріг за маршрутом руху шахтарського транспорту та наданні шлаку для посипки доріг на інших ділянках.
  Версія для друку Написати листа

< /DIV>
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор