www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 5 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
В районі вшанували подвиг героїв - рятівників від чорнобильської біди.
Версія для друку Написати листа

14 грудня мешканці Петропавлівського району вшанували героїчний подвиг учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Ранок почався у Свято-Петропавлівському храмї з жалобної панахиди за померлими та загиблими чорнобильцями. Мешканці району, преставники організацій та установ хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятника учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС вшанували пам'ять про героїв.
Районне об'єднання чорнобильців на чолі з головою Тимченком О.Г. традиційно щорічно організовують тематичні заходи, щоб згадати тих, хто відійшов у вічність, обговорити за круглим столом проблеми, які хвилюють. Нині в районі мешкає 132 ліквідатора, якими опікується управління соціального захисту населення Петропавлівської райдержадміністрації. Згідно соціальної програми ліквідаторам виплачується щорічна грошова допомога, матеріальна компенсація на харчування, житлово-комунальні послуги та оздоровлення.
Чорнобильська трагедія відгукується болем у кожному серці. Не забути, застерегти від повторення катастрофи - це головні завдання для майбутніх поколінь.
М.М. Кащишин покладє квіти до пам'ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор