www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Люди великої долі
Версія для друку Написати листа
23 червня 2016 року у малому залі районної ради за ініціатви голови районної ради ветеранів Біневської Валентини Йосипівни зібралися люди "великої долі", які присвятили своє життя державній службі, а нині знаходяться на заслуженому відпочинку: - це Сільченко Зоя Михайлівна, Панасенко Тетяна Григорівна, Бут Надія Володимирівна,Чубченко Марія Іванівна,Медушевська Валентина Захарівна, Дідович Лідія Максимівна, Макаренко Ольга Іванівна, Тупотін Микола Семенович, та інші.

    Голова ради ветеранів Біневська В.Й. знайшла для кожного тепле слово, подякувала що крокували разом, своїми справами творили історію з розбудови району.Особливі слова вдячності звучали на адресу тих, хто більше ЗО років віддав державній службі.
    Присутні з вдячністю говорили про організаторів дійства, завдяки ім у районі шанують ветеранів праці, ветеранів війни, інші не менш вагомі категорії людей.
    Викладачі та учні дитячої музичної школи підготували невеличкий концерт з композиціями років юності шанованих присутніх. Керівники району побажали корифеям державної служби, щоб ніколи не вичерпується віра у щедрість людської душі, бажання та спроможність бути корисним, а заслужена шана додасть сил і наснаги на добрі діла!
Прес-служба райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор