www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 20 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
У Кривому Розі з’явився виїзний центр адмінпослуг для мешканців віддалених районів – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Унікальний авто-трансформер, аналогів якому немає в Україні, з’явився у Кривому Розі. Він їздить у віддалені райони найдовшого міста в Європі. За 20 хвилин за допомогою дистанційного пульту вантажівка перетворюється у сучасний офіс адмінпослуг. Всередині – електрика, система опалення, кондиціонер. Одночасно там можуть знаходитися до 15 людей. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Дніпропетровщина утримує позиції національного лідера і за кількістю ЦНАПів, і за технічними новаціями. Вони дозволяють максимально наблизити адмінпослуги до людей. Саме на цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. Мобільний офіс ЦНАП, а тепер – і автомобіль-трансформер – такі наші ноу-хау. Область має передовий досвід, яким готова ділитися з іншими регіонами», – зазначив Валентин Резніченко.

Пересувний ЦНАП розробили у Кривому Розі – це новинка Дніпропетровщини. Вона не має аналогів в Україні. Машина їздить у віддалені райони Кривого Рогу. Це дуже зручно для мешканців – довжина населеного пункту майже 130 км.

В офісі-трансформері працюють чотири фахівця. Одночасно там можуть знаходитися до 10 відвідувачів.

«У виїзному ЦНАПі надають всі адмінпослуги, як і в звичайному офісі – загалом понад 130. Там можна зареєструвати бізнес, нерухомість, оформити прописку тощо. Єдине виключення – біометричні паспорти. За цим документом доведеться звернутися у стаціонарний ЦНАП», – розповіла начальник управління з питань розвитку адмінпослуг ДніпроОДА Олена Лічманенко.

Загалом на Дніпропетровщині працюють 56 ЦНАПів та їх філій.


Відтепер криворожани можуть отримати адмінпослуги у ЦНАПі-трансформері


За 20 хвилин вантажівка перетворюється у сучасний офіс із усіма комунікаціями


Криворізький пересувний ЦНАП не має аналогів в Україні


У виїзному ЦНАПі надають усі адмінпослуги, за виключенням оформлення біометричних паспортів
Версія для друку Написати листа

< /DIV>
Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
3.jpg