www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 5 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємою...
Версія для друку Написати листа

Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємою...

  8 Травня - день пам'яті і скорботи. 9 травня - День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих - незабутній. Свято Перемоги - це свято зі слізьми на очах, це свято радісне і гірке. Радісне, бо принесло на нашу землю мир , гірке, бо ціна цієї радості - життя мільйони; наших співвітчизників.
  Минає 73-й рік з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз.
  Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над нацизмом. А ми, молоде покоління, про їхні бойові подвиги, їхнє воєнне життя можемо сьогодні дізнатися тільки з їхніх розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури, пісень.
  Вшановувуючи пам'ять про героїв Другої світової війни 7 травня в районній бібліотеці для дітей з учнями 3-х класів Петропавлівської ЗОШ №2 та їх класними керівниками(Безмельцевою О.В. та Лаврієнко Л.В.) було проведено музично-літературну композицію «Є в кожній пам'яті і біль, і вдячність», присвячену Дню Перемоги.
  Під час заходу, школярі познайомилися зі сторінками історії періоду Другої світової війни та про роки окупації в Україні, дізналися про героїчні подвиги наших дідів та прадідів. Діти розповідали вірші, прослухали пісні воєнних років, продивилися відеоролики, присвячені подіям Другої світової.
  На завершення заходу, учням був проведений огляд літератури «Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємо…», продемонстровано експонати з історико-краєзнавчого музею представленої на книжковій виставці-істоляції «Їх подвиг палає безсмертним вогнем» .
  Головною метою заходу є вшанування безсмертної пам’яті ветеранів війни та виховання в підростаючого покоління поваги до захисників нашої Батьківщини.За матеріалами директора КЗ«Петропавлівська районна бібліотека для дітей
Петропавлівської районної ради» Лисенко Л.І

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор