www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
" Єднаймося рідна родино!"
Версія для друку Написати листа

  День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібрані було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

  20 січня 2017 року у актовій залі Петропавлівської районної ради відбулися урочистості з нагоди знаменної дати. Представників трудових колективів привітали голова районної ради С.Г. Павленко та виконуюча обов язки голови райдержадміністрації І.В. Солонець, які побажали усім миру та злагоди, справдження усіх починань на благо держави, надії на краще майбуття.

  Благословенний будь , мій краю.
  Моя земля, мій дивосвіт...
  Сьогодні вся Вкраїна відзначає День Злуки, день єднання первоцвіт.
  Будь-що нам плещуть недруги лукаві,
  Нехай їм грець і Бог їм є суддя.
  Моя країна в ореолі слави Святкує пам’яті своєї вороття!
  У статті 20 (розділ 1) Конституції У країни записано: «Державними символами України є Державний Прапор України, ДержавнийГерб, Держаний Гімн України». Символіка — своєрідна візитна картка країни, вона ніби представляє її, підтверджує її існування. Сьогодні виповнюється 25 років від дня ухвалення Президією Верховної Ради України Указу про Державний Гімн України.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор