www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 20 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Покращення умов навчання дітей у загальноосвітніх закладах Петропавлівського району на постійному контролі керівництва.
Версія для друку Написати листа
Коротко про головне:

    26 січня 2018 року на базі Петропавлівської опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 із професійним навчанням відбулася нарада при виконуючому обов’язки голови райдержадміністрації І.В. Савінській з директорами навчальних закладів Петропавлівського району. Актуальними питаннями сьогодення у закладах освіти стали дотримання протипожежної безпеки, про стан проходження опалювального сезону та харчування учнів.

    Начальник Петропавлівського районного сектору ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Кривуля С.Г доповів присутнім про результати перевірок інспекторським складом Петропавлівського РС ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області у 34 закладах освіти, а саме 16 школах, 14 дитсадках, відділі професійно-технічного училища та дитячому будинку творчості та юнацтва. Було вказано на недоукомлектування приміщень системами протипожежного захисту, обов’язкову обробку дерев’яних конструкцій горищних приміщень вогнезахисною сумішшю та систематичну перевірку і огляд систем блискавко захисту. За результатами перевірок керівникам зазначених об’єктів вручено акти, щодо додержання вимог законодавства у сфері ЦЗ, техногенної та пожежної безпеки та приписи про усунення порушень, які є обов’язковими до виконання. Складено 32 протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до статті 175 КУпАП та 2 протоколи відповідно до статті 188-8 КУпАП.
    В ході наради керівництвом району було заслухано директорів шкіл, щодо проблем, які мають місце під час проходження опалювального сезону 2017-2018, та спільно визначено шляхи усунення недоліків, а саме: необхідність поточного ремонту твердопаливних котлів та автоматики, залучення ліцензованих організацій з обслуговування котлів, вивезення відпрацьованого продукту згорання пелетів – золо шлаку за межі школи , реєстрація твердопаливних котлів окремих шкіл. Начальнику відділу освіти Фоменку В.В. було доручено розробити заходи з усунення недоліків та прозвітувати про виконане.
    Розглядаючи питання про харчування, директор Петропавлівської опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 із професійним навчанням Цимбал О.І. доповіла про те, що дотримання норм здійснюється у межах відповідних бюджетних призначень, харчування забезпечується за рахунок бюджетних коштів. Меню затверджене управлінням Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області. З метою поліпшення стану виконання норм харчування та забезпечення постійного контролю за організацією харчування дітей присутні дійшли висновку, що шкільне меню потребує перегляду та покращення.

    Версія для друку Написати листа


< /DIV>
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор