www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Покращення умов навчання дітей у загальноосвітніх закладах Петропавлівського району на постійному контролі керівництва.
Версія для друку Написати листа
Коротко про головне:

    26 січня 2018 року на базі Петропавлівської опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 із професійним навчанням відбулася нарада при виконуючому обов’язки голови райдержадміністрації І.В. Савінській з директорами навчальних закладів Петропавлівського району. Актуальними питаннями сьогодення у закладах освіти стали дотримання протипожежної безпеки, про стан проходження опалювального сезону та харчування учнів.

    Начальник Петропавлівського районного сектору ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Кривуля С.Г доповів присутнім про результати перевірок інспекторським складом Петропавлівського РС ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області у 34 закладах освіти, а саме 16 школах, 14 дитсадках, відділі професійно-технічного училища та дитячому будинку творчості та юнацтва. Було вказано на недоукомлектування приміщень системами протипожежного захисту, обов’язкову обробку дерев’яних конструкцій горищних приміщень вогнезахисною сумішшю та систематичну перевірку і огляд систем блискавко захисту. За результатами перевірок керівникам зазначених об’єктів вручено акти, щодо додержання вимог законодавства у сфері ЦЗ, техногенної та пожежної безпеки та приписи про усунення порушень, які є обов’язковими до виконання. Складено 32 протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до статті 175 КУпАП та 2 протоколи відповідно до статті 188-8 КУпАП.
    В ході наради керівництвом району було заслухано директорів шкіл, щодо проблем, які мають місце під час проходження опалювального сезону 2017-2018, та спільно визначено шляхи усунення недоліків, а саме: необхідність поточного ремонту твердопаливних котлів та автоматики, залучення ліцензованих організацій з обслуговування котлів, вивезення відпрацьованого продукту згорання пелетів – золо шлаку за межі школи , реєстрація твердопаливних котлів окремих шкіл. Начальнику відділу освіти Фоменку В.В. було доручено розробити заходи з усунення недоліків та прозвітувати про виконане.
    Розглядаючи питання про харчування, директор Петропавлівської опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 із професійним навчанням Цимбал О.І. доповіла про те, що дотримання норм здійснюється у межах відповідних бюджетних призначень, харчування забезпечується за рахунок бюджетних коштів. Меню затверджене управлінням Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області. З метою поліпшення стану виконання норм харчування та забезпечення постійного контролю за організацією харчування дітей присутні дійшли висновку, що шкільне меню потребує перегляду та покращення.

    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор