www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 28 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Софіївську опорну школу капітально відремонтують вперше за понад 80-річну історію – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Яскраві утеплені будівлі, оновлені класи, сучасні спортивні майданчики – поки у мріях учнів Софіївської опорної школи, та їх реалізація вже не за горами. Реконструкція найстарішої будівлі початкових класів, зведеної ще у 1934 році, тільки-но стартувала. Це лише початок масштабного капремонту всього закладу, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Оновлюємо опорні школи по всій Дніпропетровщині. Маленькі мешканці області мають навчатися у сучасних умовах – на цьому акцентує Президент України Петро Порошенко. Розпочали реконструкцію Софіївської школи, в якій навчаються майже 700 дітей з усієї громади – їх підвозять автобусами з інших сіл. Це перший капітальний ремонт закладу за більш ніж 80-річну історію», – зазначив Валентин Резніченко.

Про реконструкцію опорної школи давно мріяли і вчителі, і діти, і їхні батьки. Будівля початкових класів давно потребувала ремонту. Вона почала розсипатися майже на очах – цеглинка за цеглинкою.

«Будівля була у настільки жахливому стані, що думали вже закривати її. Звернулися до губернатора за допомогою, та навіть і не сподівалися, що нам виділять гроші на ремонт, – поділився голова Софіївської громади Петро Сегедій. – На щастя, нас почули. Це свято для всієї громади – нарешті держава звернула увагу на нас, на селян».

Нині ремонтники демонтують стару покрівлю та готують до реконструкції внутрішнє приміщення початкової школи. Додатково укріплять міжповерхові перекриття. Відремонтують усі класи та просторий гімнастичний зал.

«Такого масштабного ремонту школа ще не знала! Ми дуже довго чекали, і нарешті цей щасливий день настав», – сказала директор закладу Римма Тиркба.

Коли приведуть до ладу найстарішу будівлю, розпочнуть капремонт іншої, якій майже півстоліття. У ній зараз навчаються учні. Візитною карткою школи стане яскравий чотирикольоровий енергоефективний фасад.

«Набридло вже навчатися у сірих стінах. Хочеться, щоб рідна школа стала модернізованою та заграла яскравими фарбами», – сказала учениця 6 класу Софія Коляда.

Згодом оновлять і територію – покладуть новий асфальт, установлять альтанки, облаштують сучасне міні-футбольне поле, майданчики для баскетболу та волейболу.

«Нарешті нашу школу відремонтують! В мене вже скоро випускний, та сподіваюся, що менші дітки навчатимуться тут у набагато більш комфортних умовах. А отже, ходитимуть до школи із радістю», – розповіла учениця 11 класу Даша Запорожець.

Завершити реконструкцію обох будівель закладу планують до кінця 2019-го.

У Софіївці осучаснять дві старі будівлі опорної школи


Масштабну реконструкцію розпочали з найстарішої будівлі 1934-го року


Вже завезли будівельні матеріали


Петро Сегедій: «Звернулися до губернатора за допомогою, та навіть і не сподівалися, що нам виділять гроші на ремонт. На щастя, нас почули»


У розпалі – демонтаж старої покрівлі..


..та підготовка приміщення до капремонту


Оновлять і гімнастичну залу


Додатково укріплять міжповерхові перекриття


«Такого масштабного ремонту школа ще не знала!», – Римма Тиркба


Відремонтують й іншу будівлю,..


..в якій зараз навчаються майже 700 учнів


«Хочеться, щоб рідна школа стала модернізованою та заграла яскравими фарбами», – Софія Коляда


Візитною карткою школи стане яскравий енергоефективний фасад


«Сподіваюся, що менші дітки навчатимуться тут у набагато більш комфортних умовах», – Даша Запорожець


Згодом оновлять і територію та облаштують спортивні майданчики


Реконструкцію закладу планують завершити у 2019 році
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTL8D89.jpg