www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 20 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Тижневі події у Петропавлівському районі
Версія для друку Написати листа
Коротко про головне:

    11 січня 2018 року відбулося засідання громадської ради при Петропавлівській райдержадміністрації за участі виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації І.В Савінської. Члени громадської ради подали пропозиції та скорегували перспективний план роботи ради на 2018 рік. Пріорітетними питаннями в районі залишаються впровадження територіально-адміністративної , медичної та освітньої реформ.
    12 січня 2018 року відбулася виїзна нарада за участі керівництва району, головного лікаря Комунального закладу " Петропавлівський Центр Первинної медико-санітарної допомоги" та членів громадської ради на базі районної лікарні, у будівлях медичного призначення. Для збереження медичної установи та залучення кадрів в районі було реконструйовано соціальне житло для кваліфікованих медичних спеціалістів. Передача його на баланс Комунальному закладу " Петропавлівський Центр Первинної медико-санітарної допомоги" вимагає проведення відповідних процедур. В.о. голови І.В. Савінська та головний лікар Л.Б.Калінін запланували зустріч з фахівцями обласного управлінням капітального будівництва, де спільно буде розроблено дорожню карту - план заходів по передачі та вводу в експлуатацію даної будівлі.
    Представники громадськості дали задовільну оцінку будівельним роботам – квартири придатні для проживання: нова сантехніка, індивідувальне опалення кожної квартири, забезпечення газовими плитами, тощо. Голова громадської ради висловив побажання від імені членів щодо включення представників громадської ради до складу комісії по розподілу житла та постійне оприлюднення про подальші дії даної справи у засобах масової інформації. Також було оглянуто приміщення 5 поверху центральної лікарні з метою вирішення питання раціонального опалення будівлі в цілому.    < /DIV>
    Про цей сайт | Запитання | Адміністратор