www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 15 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Мобільний офіс - запорука успіху в роботі ЦНАП
Версія для друку Написати листа
В рамках проекту з модернізації надання адміністративних послуг населенню у Петропавлівській районній державній адміністрації пройшла робоча нарада з головами сільських та селищної рад Петропавлівського району, головою новоствореної Української територіальної громади, а також з фахівцями, які ведуть соціальний супровід на місцях.


На нараді були обговорені питання щодо якості надання адміністративних та соціальних послуг. Центр надання адміністративних послуг є невід'ємною частиною складової установ, які забезпечують соціальний супровід. За останні місяці нинішнього року ЦНАП Петропавлівської райдержадміністрації пережив ряд позитивних змін : вже має новий кабінет, оновлену матеріально-технічну базу, завдяки німецькій урядової організації GIZ, розширено перелік послуг населенню з 118 до 131, залучено нових суб'єктів з надання соціальних послуг. Адміністратори ЦНАП постійно підвищують кваліфікацію та відвідують навчальні тренінги, які організовуються Фондом Східна Європа та GIZ. Нещодавно Петропавлівський ЦНАП потрапив у п'ятірку кращих та отримав мобільний офіс - кейс, який обладнаний необхідним устаткуванням для надання адресної допомоги маломобільним верствам населення.
Начальник управління соціального захисту населення Петропавлівської райдержадміністрації І.В. Леонов розповів, як можна ефективно використати можливість надавати соціальні та адміністративні послуги населенню навіть на місцях, не виїжджаючи до району, побудувати чіткий механізм супроводу виконання послуги ( отримання заявки, її оформлення, вчасного виконання запиту та отримання документу клієнтом).
У зв'язку з тим, що територія Петропавлівського району має велику протяжність до 106 км, проблеми з перевізниками, незадовільний стан доріг - у органів місцевого самоврядування та районних установ є можливість спростити отримання послуг через застосування мобільного офісу. Як пояснив Іван Володимирович, організація робочого місця на теритиорії сільської ради згідно графіка дасть можливість систематизувати звернення та врази скоротити термін отримання довідки. Уповноважені працівники сільських рад щотижня будуть узгоджувати кількість громадян, яким потрібна допомога, формувати попередній запит та надавати інформацію адміністраторам ЦНАП, які на момент приїзду будуть зорієнтовані на певну кількість громадян та послуг. Крім того, на місця за запитом будуть приїздити фахівці бюро надання вторинної допомоги, Фонду соціального страхування, фахівці з упрвління соціального захисту населення. Якщо заявник маломобільний то адміністратор надасть адресну допомогу. Завдяку мобільному офісу можна зробити копію, відсканувати документ, оплатити послугу, тощо.
Усі види надання послуг Центру, графік роботи розміщені у рубриці " ЦНАП у Петропавлівському районі інформує" на веб-сайті Петропавлівської райдержадміністрації, планується створення сторінки Петропавлівського ЦНАП у соцмережах.

Директор Петропавлівського ЦНАП Н.В. Гречко повідомила, що на модернізацію установи вже використано 20 тис. грн з районного бюджету на встановлення комп'юторних програм, ремонт приміщення, Центр ще потребує додаткового фінансування. До кінця року планується облаштувати меблями зону очікування для відвідувачів, дитячий куточок. Найближчим часом буде встановлено інформаційний кіоск, де кожен відвідувач зможе ознайомитися з переліком послуг, необхідними документами, тощо.
Модернізація Центру надання адміністративних послуг це вирішення невідкладних питань, Максимальне надання усіх видів послуг - першочергове завдання, яке ставить перед нами Міністерство соціальної політики України.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор