www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 15 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Служба інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади про головні новини країни.
Версія для друку Написати листа

  Огляд матеріалів ЗМІ" Стратегія - 2020"

  Для лікарів створили освітню онлайн-платформу – Accelerator of Medical Information.
  На accemedin.com медики зможуть знайти довідкову інформацію або пройти навчальний курс.
  Зокрема, тут є навчальні та екзаменаційні тести, міні-відеолекції в межах навчальних програм, протоколи лікування з інтерактивними елементами, рекомендації клінічного фармаколога. Окрім того, у інтерфейсі медичного акселератори передбачена можливість спілкуватись у чаті та робити власні нотатки.
  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко заявив, що Україна підписала Меморандум з французькою компанією RTE з розвитку енергетичних мереж.
  Підписання Меморандуму про співробітництво між НЕК «Укренерго» і французькою компанією RTE щодо розвитку енергетичних мереж є ключовою подією для українського енергоринку. Це дозволить імплементувати інноваційні рішення, які здатні вивести українську електроенергетику на якісно новий рівень розвитку.
  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко заявив, що французькі компанії зацікавлені у проектах з енергоефективності та відновлювальної енергетики.
  На сьогодні Франція відіграє одну з ключових ролей у розвитку «зеленої енергетики» в Європі та в усьому світі. Тож для України є важливим залучення французьких компаній, які працюють у цьому напрямку. Наразі інвестиційний потенціал України у галузі відновлювальної енергетики ми оцінюємо в 12 млрд євро.
  До України прибула Перша офіційна торговельна місія США: вивчати перспективні об'єкти для інвестицій.
  9 жовтня у Києві Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрів Першу офіційну торговельну місію Міністерства торгівлі Сполучених Штатів Америки, яка прибула для пошуку перспективних об'єктів для інвестицій в Україні.
  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко наголосив, що в Україні почалася масштабна реалізація регіональних стартапів.
  Вперше презентуються і запускаються регіональні проекти за секторальної підтримки ЄС. Це означає, що держава-Україна сприяє регіональному розвитку через ДФРР, через субвенції, через впровадження Державної стратегії регіонального розвитку.
  Міжнародний валютний фонд погодив із українською владою нову програму резервної підтримки замість чинної програми розширеного фінансування.
  Обсяг нової програми – 3,9 мільярда доларів. Згідно з повідомленням, вона має стати основою для економічної політики уряду в 2019 році. Передбачається, що ця політика буде зосереджена на зниженні інфляції та реформах оподаткування, фінансового і енергетичного секторів.
  Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про додаткове виділення 100 млн грн у 2018 році на програму «Теплі кредити» за програмою енергоефективності.
  Віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко:
  На «теплі кредити» додатково виділили цього року 100 млн грн. Відповідну постанову схвалили сьогодні на засіданні уряду.
  Новий Дисциплінарний статут Нацполіції набув чинності.
  Закон визначає повноваження поліцейських і їхніх керівників, види заохочень, дисциплінарних стягнень. Крім того, визначено порядок застосування дисциплінарних стягнень та їхнє оскарження.
  Армія переходить на нову систему харчування.
  Працівник Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України Сергій Місюра:
  Сьогодні почався процес переходу військових частин на нову систему харчування. Сьогодні 72 бригада імені Чорних запорожців спробувала оновлене меню. Загалом 12 частин ЗСУ вже перейшли на нову систему харчування.
  У 2019 році в рамках розпочатої реформи охорони здоров'я українців очікує низка змін.
  Всі комунальні медичні установи країни, де працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри, з січня 2019 року перейдуть на оплату за послуги за контрактами з Нацслужби здоров'я.

  Інші події:
  Президент Петро Порошенко підписав закон України «Про внесення змін до закону України «Про житловий фонд соціального призначення» щодо умов забезпечення соціальним житлом внутрішньо переміщених осіб.
  Цей документ сприятиме забезпеченню реалізації права взяття на соціальний квартирний облік осіб з числа внутрішньо переміщених.

НАЦІОНАЛЬНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ ІМЕНІ В.І. ВЕРНАДСЬКОГО
ФОНД ПРЕЗИДЕНТІВ УКРАЇНИ
СЛУЖБА ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІВ
ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

Передрук за погодженням
«СТРАТЕГІЯ – 2020»
практика суспільних перетворень
Випуск 86 (139)
(огляд матеріалів ЗМІ за 11 – 31 жовтня 2018 р.)


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор