www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Разом ми сила.
Версія для друку Написати листа
21 червня о 17 годині в приміщенні Петропавлівської районної ради пройшли збо-
   ри учасників АТО, які провела заступник голови районної ради Валерія Усата.
  На цій зустрічі були присутні як демобілізовані учасники бойових дій, так і матері тих воїнів АТО, які зараз знаходяться на бойовому посту. Кожному було надане слово, кожен мав можливість поспілкуватись, а таке спілкування, як виявилось в ході бесіди, потрібне сьогодні ветеранам АТО як повітря.
  Свідомість багатьох з тих, хто пройшов горнило неоголошеної війни, живе війною. Ціна життя там набуває інакшого, ніж у мирному побуті, змісту. Дух бойового братства, взаємовиручка і взаємодопомога - це те, що не купиш ні за які гроші.
  І ось вони повертаються: оголені нерви, загострене почуття справедливості, надія на те, що суспільство віддасть їм належне, що 21 пільга, встановлена чинним законодавством для учасників АТО, обов'язково буде реалізована, підвищить якість життя.
  Про те, що робиться в районі для учасників АТО, а також про результати річниці створення обласного центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей розповіла присутнім Валерія Усата.
  В районі діє програма підтримки учасників АТО, відповідно до якої одноразову матеріальну допомогу (в розмірі 1400 гривень) отримали 85 учасників антитерористичної операції. Актуальними на сьогодні є питання психологічної реабілітації, оздоровлення дітей учасників АТО, отримання безкоштовних ліків, безкоштовного зубопротезування.
  Валерія Усата закликала учасників АТО активізувати дії по постановці на квартирний облік в сільських та селищній радах району з тим, щоб згодом за посередництвом народних депутатів України вирішувати житлові проблеми учасників АТО, які потребують власного житла.
  Було також повідомлено про хід підготовчих робіт по встановленню пам'ятника на честь учасників АТО, організацію робіт по встановленню меморіальних дощок з вшанування пам'яті загиблих на фасаді Троїцької ЗОШ та Петропавлівського відділення Межівського ПТУ.
  Громадська організація "Петропавлівська районна спілка ветеранів АТО" налічує на сьогодні 27 осіб, її ряди активно поповнюються. В кожній сільській раді буде обраний авторитетний представник інтересів і прав учасників АТО. Ці люди складуть раду спілки, яка зможе вирішувати
  проблемні питання учасників АТО.
  Поки що йде становлення цієї громадської організації, але згодом вона цілком може стати силою, з якою будуть змушені рахуватися.
  Обговорили співпрацю з іншими громадськими організаціями, які сьогодні надають безкоштовні психологічні та юридичні послуги. Самоорганізація і активність учасників АТО тільки допоможе загальній справі, усуне масу непорозумінь, підвищить поінформованість у забезпеченні пільгами цієї вразливої категорії населення.
  За підсумками зустрічі було написане, (а також зібрано підписи) звернення на сесію Петропавлівської селищної ради з ініціативою про розгляд депутатами питання надання матері альної допомоги учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь е антитерористичній операції - жителям смт. Петропавлівка, (демобілізованих учасників АТО на сьогодні тут на­лічується 48 чол.). Аналогічні місцеві програми у свій час були прийняті депутатами Петрівської, Дмитрівської, Миколаївської, Троїцької, Хорошівської сільських рад

  Лариса ЧИРВА, в. о. директора районного ЦСССДМ, координатор центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор