www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
У Петропавлівському районі стартує соціальна акція " Час для бігу"
Версія для друку Написати листа
Редакція газети "Степова зоря" ініціює проведення вПетропавлівці соціальної акції "Час для бігу". Ця ідея наро-дилась ще у 2015 році, коли Гжегош П'єхота, редактор спецпроектів "Газета Виборча" (Польща) розповідав журналістам з України про проекти та соціальні кампанії, які роблять журналісти в Польщі.У співпраці з Фондом "Освіта для демократії" (м.Варшава), народився проект "Схід та Захід разом - підвищення спроможності українських місцевих видань".

  Відібрали представників різних типів ЗМІ, вчили, як готувати та впроваджувати свої соціальні ініціативи, та оголосили конкурс. Редактор районної газети "Степова зоря" також взяла учать у конкурсі і виграла грант на проведення акції. Ідей було чимало, але зупинилися на спортивній тематиці.
  7 жовтня 2016 року о 10-й годині на центральній площі Петропавлівки відбудеться соціальна акція - забіг на 1 та 3 кілометри "Час для бігу". Усі можуть взяти участь у забігу, запрошується молодь та люди старшого віку. Усі учасники отримають акційні футболки, які лишаться на пам'ять після забігу. На переможців чекають нагороди. Редакція газети " Степова Зоря" також відмітить найактивніші команди, найстарших та наймолодших бігунів, колективи, футбольні команди, всіх, для кого спорт є частиною життя.
  Окрім того ви бігтимете поряд з відомими марафонцями України. Після забігу на всіх учасників чекає урочисте нагородження, фотосесія, і з числа учасників найкращі будуть відібрані для зйомок у соціальному ролику "Час для бігу!"Тож приєднуйтеся до соціальної акції!

  Реєструйтеся в редакції "Степова зоря"за адресою: смт. Петропавлівка. вул. Героїв України. 44. тел. 3-15-00.

  Прес-служба райдержадміністрації за матеріаламиІрини СИТНІК, головного редактора Петропавлівської районної газети "Степова зоря"

  Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (ОРАЮ).
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор