www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
"Союз Чорнобиль України"- спілка мужніх людей.
Версія для друку Написати листа
14 грудня 2016 року члени районної спілки "Союз Чорнобиль України"на чолі з головою Кащишиним М.М. зібралися у затишному залі районної бібліотеки з нагоди Дня вшанування ліквідаторів.

Минуло 30 років. а чорний день трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився пізніше далеко від покривдженої землі. Невелике місто Чорнобиль назавжди буде вписано чорними літерами в історію усюго людського роду.
Доля повела у горнило смерті мужніх людей - "ліквідаторів" різними шляхами. Одні туди потрапили за покликом душі, інших привели професіні обовязки, або повістка військкомату. Не обішла доля і нашихь земляків.
За мужність та високий професіоналізм під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, значний особистий внесок в забезпеченні захисту населення подяками від керівництва районної ради та райдержадміністрації були відзначені:
Старченко Сергій Панасович, Британ Олександр Іванович, Гнєвишев Володимир Вікторович, Івчин Михайло Олександрович, Москаленко Микола Семенович,Хитров Володимир Васильович, Гаращенко Микола Григорович, Василенко Анатолій Михайлович, Тур Геннадій Анатолійович, Гончаров Микола Дмитрович.
До учасників заходу звернулися начальник управління соціального занаселення Леонов І.В. та фахівець відділу по соціальному забезпеченню чорнобильців Павлюк О.Ф.
Пізніше члени спілки поклали квіти до пам'ятника та помолилися за душі померлих товаришів у Свято-Петропавлівському храмі.

Прес-служба райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор