www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Спеціалізовані служби пройшли бойове хрещення умовно по навчанню.
Версія для друку Написати листа
В рамках Програми проведення комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організаційної роботи з питань техногенної та пожежної безпеки ланки ТП ЄС ЦЗ Дніпропетровської області в Петропавлівському районі 21 жовтня 2016 року на території селища Петропавлівки було проведено практичне навчання. Умовно по навчанню стався вибух газу у житловому триповерховому будинку. Усі аварійні служби оперативно були задіяні для ліквідації аварії. Фахівцями головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області було відмічено відмінну підготовку районних спеціалізованих служб, а саме : цивільного захисту енергетики, комунально-технічної , охорони громадського порядку, транспортної, протипожежної,оповіщення та зв'язку, Незначні зауваження керівника обласного штабу були взяті фахівцями районних спецслужб до відома.

Події пов'язані з виникненням подібних ситуацій в реальному житті,що сталися у місті Дніпро,Павлограді, Першотравенську показали, що потрібно постійно відпрацьовувати навики по ліквідації наслідків аварій, а ще краще - постійно вести попереджувальну профілактичну роботу серед населення.
Нововведеням у поточнму 2016 році стало створення територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту, згідно наказу керівника територіальної підсистеми цивільного захисту Дніпропетровської області -, голови облдержадміністрації.
Фото з місця події.

Пресслужба райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор