www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 23 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Сім'ї загиблих військовослужбовцівзнаходяться під правовим та соціальним захистом держави.
Версія для друку Написати листа
На виконання доручення голови обласної державної адміністрації « Про проведення у Дніпропетровській області зустрічей з членами сімей загиблих військовослужбовців» 22 березня 2017 року о 11-30 год у приміщенні районної ради відбулася зустріч з членами сімей загиблих військовослужбовців ( Ковальова К, Сінельник Ф., Шостак С., ЯковченкоО,) за участі представників облдержадміністрації, обласного Центру допомоги атовцям, заступника голови районної ради Усатої В.В., виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Солонець І.В , фахівців районного військового комісаріату, представників Центру допомоги АТО в районі, бюро вторинної правової допомоги, управління соціального захисту населення та спеціалістів із земельних питань, голів сільських рад.

    За результатами зустрічі було встановлено, що в районі проводиться відповідна робота з членами сімей загиблих: розглядаються звернення, надається допомога у межах компетенції державних установ. Перед присутніми виступили матері загиблих:, які подякували за дієві заходи ( ремонт даху, вшанування загиблих – встановлення меморіальних дошок, вирішення поточних проблем при оформленні землі, наданні медичної допомоги членам сімей та купівлі квартири сім ї загиблого, наданні транспорту для участі у соціальній акції «Родинне коло», що відбулася у м. Павлограді) хоч і зауважили про недобросовісне ставлення до своїх обов’язків деяких керівників. Наразі у районі проживають 7 сімей, які втратили синів, чоловіків.Керівництво району тримає на постійному контролі питання правового та соціального забезпечення таких родин.
    До присутніх звернувся голова громадської волонтерської організації «Єдність та Сила» Бороданьов О.І., який дав оцінку роботі Центру допомоги АТО у районі, що діє на базі Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді , та рекомендував створити окрему одиницю – центр - для надання адресної допомоги. Голова Богинівської сільської ради Сінгур В.Г. зауважив, що необхідно спростити процедуру звернення членів сімей, щоб прискорити надання необхідних документів членам сімей загиблих..Про стан виконання Програми допомоги сім ям загиблих доповів начальник управління соціального захисту населення Леонов І.В.    Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор