www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
«Майдан у пам’яті народній»
Версія для друку Написати листа
Невід’ємною традицією сучасних свідомих українців є належне вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави. Відповідно до Указу Президента України від 6 жовтня 2016 року № 436/2016 у Петропавлівському районі щорічно проводяться освітні та культурні заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи.

    Напередодні свята в Петропавлівській центральній районній бібліотеці відбувся урок патріотизму «Майдан та українська національна ідея». Слухачами були учні ІІ курсу Петропавлівського відділення Межівського СПТУ-76 на чолі з вчителями Філіп’євою В. І., Євіч Л. М. та бібліотекарем Стєкольщиковою І. І. До уваги присутніх працівниками читального залу було оформлено книжково-ілюстративну виставку «Промені Гідності». В ході заходу учням було продемонстровано відеоролики «До Дня Гідності та Свободи». в сюжетах яких яскраво продемонстровано громадянську мужність учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей.
    Зі словами вдячності виступила вчитель СПТУ Філіп’єва В. І., яка висловила надію на подальшу співпрацю працівників училища та бібліотеки.
    Не менш важлива подія чекає на громадськівсть району, учнів профтехучилища. 22 листопада 2016 року. На фасаді закладу будуть встановлені меморіальні дошки загиблим землякам, учасникам антитерористичної операції на Сході України Синельникову Федору та Яковченку Олегу, які були учнями Петропавлівського відділення Межівського СПТУ-76.
    Цього ж дня меморіальну дошку буде встановлено ще одному загиблому герою Ковальову Костянтину. Він був жителем села Троїцького. Тож і пам'ятну дошку було вирішено встановити на фасаді Троїцької загальноосвітньої школи.
    Сучасна молодь своїм прикладом показує підростаючому поколінню приклад безмежної відданості непохитної громадянської позиції - бути патріотом своєї держави, захищати її суверенність та незалежність.


Прес-служба райдержадміністрації
(використано матеріали центральної районної бібліотеки )

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор