www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 23 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Не залишитися осторонь
Версія для друку Написати листа
Материнські серця навіки вражені смертельною звісткою про загибель синів. З болем у душі вони проживають кожень день. У центральному парку Петропавлівки встановлено обеліск в пам'ять загиблих військовослужбовців, які віддали своє життя за цілісність держави на Сході України та як символ нагадування У Петропавлівському районі проживаютьчлени сімей загиблих Ковальова К.О., Сінельника Ф.С., Яковченко О.М., Шостака С.М., Меркулова А.Ю., Ющенка Є.С.. Усі питання , які потребують вирішення розглядаються та виконуються службами згідно їх повноважень. Так Петропавлівським районом було придбано квартиру у місті Павлограді для сім'ї загиблого у військовому літаку на луганщині - Шостака С.М., перекрито дах будинку для батьків загиблого Сінельника Ф. С., крім того виплачуються усі встановлені соціальні допомоги, проводиться медичне забезпечення для членів сімей, на освітніх установах встановлено памятні дошки з іменами загиблих військовослужбовців.. Постійно іде підтримка з боку підрозділів обласної адміністрації, обласної ради та громадських обєднань, громадської організації " Ріка життя"

Нещодавно у стінах районної бібліотеки відбулася тепла зутріч керівників району, фахівців служб з батьками загиблих воїнів у рамках проведення постійних заходів для сімей, які втратили своїх дітей, чоловіків, братів - "Родинне коло". Розпочала діалог директор районого історико-краєзнавчого музею Сергієнко Ніна Іванівна. Вона звернулася зі словами співчуття та подяки за мужніх синів - захисників. Запропонувала відкрити у краєзнавчому музеї кімнату присвячену загиблим воїнам - землякам, попрохала надати особисті речі хлопців для експозиції, які будуть достойно зберігатися під склянними вітринами музею. " Це потрібно усім нам, як приклад , як память, як урок, Особливо дітям, щоб гартувати їх патріотами своєї держави, виховувати почуття гідності., повагу до памяті." - зазначила виступаюча.
До присутніх звернувся начальник управління соціального захисту населення Леонов Іван Володимирович. Вже третій рік поспіль управління соціального захисту працює з членами сімей загиблих воїнів згідно прийнятої районної Програми допомоги сім'ям загиблих військовослужбовців. Виділені кошти реалізуються на потреби сімей. Матері дякували також громадській організації волонтерів " Єдність та сила"на чолі з Олександром Бороданьовим , яка на протязі опалювального періоду постійно забезпечувала їх будинки дровами.
Крім того. начальником культури та туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Денисенкр Інна Миколаївна було розроблено план заходів у рамках зустрічей родин " Родинне коло" . Членів сімей буде запрошено на літературні години, виступи колективів музичної школи , на травневе свято до Дня матері та інші. Присутня Сінельник Катерина - мама загиблого Сінельника Федіра після загибелі сина почала писати вірші про втрату, біль, гордість.ЇЇ збірка " Материнські сльози" вже знайома багатьом читачам.
Діалог продовжували заступник голови районної ради Усата Валерія Володимирівна та виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Солонець Інна Василівна. Мами загиблих синів поділилися своїми переживаннями та проблемами. З відчаєм розповідали, як їм прийшлося пережити перші хвилини жахливої звістки.
Бесіда супроводжувалася чаюванням, тісний контакт з владою дає надію на подальшу співпрацю та відчуття бути потрібними, не залищитися осторонь. Присутні матері та батьки загиблих синів зацікавилися організацією свого клубу, де б вони частіше зустрічалися, ділилися спогадами, вирішували нагальні питання.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор