www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Петропавлівська районна бібліотека світкує 80 річний ювілей.
Версія для друку Написати листа

3 листопада 2016 року в читальному залі КЗ «Петропавлівська центральна районна бібліотека Петропавлівської районної ради» відбулися урочистості з нагоди відзначення 80 річниці створення районної бібліотеки. У далекому 1936 році було започатковано прекрасний осередок духовності на території району у звичайній сільській хатинці. Не кожен умів читати, але прагнув пізнати світ.Тому оволодіти грамотою хотіли всі. Професія бібліотекарі в усі часи вважалася потрібною. У книжковому храмі працювали сумлінні, творчі люди. Обслуговування населеня велося за межами приміщення, працювали пересувні книжкові лавки, які користувалися величезним попитом. Фахівці бібліотечної справи Козинець О.Д., Романюк С.С. згадали основні віхи розвитку бібліотеки, тих, хто у свій час очолював районну книгозбірню. На урочистості були запрошені також колишні працівники-пенсіонери, колеги-наставники: Земляна Л.К., Бугай О.А., Рябченко С.П.,Тюря Л.М.
Оцінюючи внесок бібліотеки у розвиток культури, сердечно поздоровили винуватців урочистостей виконуюча обов’язки голови Петропавлівської районної ради Усата В.В. та керівник апарату районної державної адміністрації Солонець І.В.
З відзнаками та подарунками до бібліотеки завітала начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Петропавлівської РДА Денисенко І.М. В своєму привітанні вона побажала всім, хто любить книгу й надалі зберігати людські знання й надбання, спрямовувати свої зусилля на всебічний розвиток нашого населення і при цьому залишатися молодими й здоровими, дарувати людям радість спілкування.

Привітали зі святом бібліотечних працівників директор музичної школи Валько І.В. та директор Будинку культури Бабанін М. М. виразивши надію на подальшу співпрацю з бібліотекою. Творчі колективи щиро вітали піснями та віртуозим виконанням на народних інструментах.
Наразі колекти очолює ділова, енергійна , в той же час скромна директор - Поляновська Людмила у своєму виступі – привітанні розповіла про нинішні можливості закладу, його завдання. Вона наголосила ,що сьогодні бібліотека – це культурний центр селища,берегиня звичаїв та традицій рідного краю. Це територія спілкування не лише з книгою,а й між людьми, не лише пошуку інформації, а й пошуку істини. Найбільшою цінністю кожної бібліотеки є її фонди. Нині до послуг користувачів бібліотеки – книжковий фонд ,який налічує 36 тисяч примірників видань. У цьому році фонд книгозбірні поповнився новими книгами на 10.000 грн., завдяки фінансуванню Петропавлівської районної ради. Зараз наша бібліотека працює над створенням електронного каталогу на книжковий фонд та корпоративного краєзнавчого каталогу статей періодичних видань «Дніпропетровщина» та розміщення цих ресурсів на сайті ДОУНБ: www.libr.dp.ua. Успіх бібліотеки – це результат спільної праці,ініціативи і старання. Колектив бібліотеки це креативні,творчі. віддані своїй справі люди, які прагнуть до інновацій,до нового та незвичного. Поляновська Л.В. подякувала своєму колективу за підтримку і розуміння, за реалізацію усіх своїх задумів.
Методист Ляхімець В.В. надала можливість присутнім переглянути відео «Незбагненний душі дивосвіт» - історія бібліотеки у світлинах.
Ідуть роки,минають десятиліття, і сьогодні до бібліотеки приходять уже діти, онуки і правнуки перших читачів. Як і раніше ,бібліотека – це особлива атмосфера,нові цікаві книги і широке коло користувачів та щирих і вірних друзів. А найголовніше – це люди, які в ній працювали і віддали своє серце бібліотечній справі. І ті, хто сьогодні продовжує цю справу.
Незабутня і неповторна історія бібліотеки. Вона у спогадах ветеранів, фотографіях,документах, посібниках…

Привітання директора Поляновської Л.В. начальником відділу культури та туризму,
національностей та релігій райдержадміністрації Денисенко І.М.

Ініціативна та креативна директор дитячої районної бібліоткеки Людмила Лисенко


Прес-служба райдержадміністрації.
(в публікації використані матеріали районної центральної бібліотеки0
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор