www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 15 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Ми в серці маєм те, що не вмирає.Петропавлівщина відзначила День Гідності та Свободи урочистим мітингом та вшануванням героїв.
Версія для друку Написати листа

Сьогодні, 21 листопада, рівно п'ять років тому люди вийшли на вулиці і висловили свою позицію щодо дружби з Євросоюзом. Після рішення уряду про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди асоціації України з ЄС українці вийшли на майдани. Цей день в Україні відзначають як День Гідності та Свободи, адже саме п'ять років тому розпочалася революція, яка переродила українську націю.
Як зазначив Президент України Петро Порошенко “Україна – територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи”.Одночасно зі встановленням Дня Гідності та Свободи указом № 871/2014 Президент скасував свято “День Соборності та Свободи України” та відновив свято “Дня соборності України”. Святкування Дня соборності України та Дня свободи було скасовано у 2011 році, замість них було запроваджено свято “День Соборності та Свободи України”.
Жителі району взяли участь в урочистих заходах. Вшанували память про борців за незалежність України хвилиною мовчання та поклали квіти до памятника загиблим воїнам в АТО. У школах, бібліотеках району пройшли тематичні виставки літератури, організовувалися зустрічі з військовослужбовцями, проводилися екскурсії у районному краєзнавчому музеї.
.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор