www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
ДніпроОДА допоможе втілити стартапи мешканців області, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Від ідеї до отримання прибутку. ДніпроОДА запускає проект з підтримки стартапів «BEST INVEST». Власну бізнес-ідею можуть запропонувати всі бажаючі мешканці області. Три найкращі ініціативи втілять в життя: їх авторам допоможуть знайти інвесторів та запустити проект. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Команда ДніпроОДА запускає конкурс стартапів «BEST INVEST». Запропонувати можна будь-яку інноваційну ідею, проте перевагу матимуть проекти з удосконалення виробничих технологій, енергозбереження та корисні лайфхаки. Найкращі з них допоможемо втілити в життя. Долучитися може кожен, хто має цікаві задуми, готовий розвиватися сам та змінювати область на краще», - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Конкурс «BEST INVEST» проходитиме в три етапи. На першому етапі, який триватиме місяць, організатори збиратимуть заявки від учасників. Далі оберуть 10 найцікавіших ідей. Стартаперів запросять презентувати задуми спеціальній комісії. Оцінювати їх перспективність будуть потенційні інвестори, працівники Інвестиційно-інноваційного центру при ДніпроОДА, спеціалісти в галузі, якої стосується проект.

«Якщо будемо розглядати екологічний проект, запросимо науковців-екологів. Ідею з енергоефективності – фахівців у цій сфері», - пояснив куратор проекту, директор державного підприємства «Інвестиційно-інноваційний центр» Олександр Коломійцев.

На третьому етапі комісія обере три найкращі ідеї. Їх ініціатори отримають цілковиту підтримку в реалізації ідеї. Від розробки бізнес плану до пошуку інвестора та запуску проекту.

Прийом заявок розпочинається 10 лютого. Заповнити заявку на участь у конкурсі можна протягом місяця за посиланням.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTL2G7X.jpg