www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 15 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
В Петропавлівському районі проводиться операція «Первоцвіт-2019»
Версія для друку Написати листа
Відділ агопромислового розвитку інформує:

В районі проводиться операція «Первоцвіт-2019»Первоцвіти - підсніжник білосніжний та складчастий, пролісок, сон-трава, шафран, медунка, горицвіт весняний тощо. Всі ці рослини занесені до Червоної Книги України.
Щорічно в період з січня по червень на території України проходить операція «Первоцвіт», яка спрямована на припинення торгівлі рідкісними видами ранньоквітучих рослин, занесених до Червоної Книги України, а деякі вже знаходяться на межі повного зникнення.
До проведення операції «Первоцвіт-2019» залучаються державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища, працівники Національної поліції, та лісництва, громадськість.
Відділ агропромислового розвитку звертається до громадян з проханням відмовитись від збирання та придбання рослин, занесених до Червоної книги України, не стимулювати недобросовісних осіб, які протиправно реалізовують червонокнижні первоцвіти. Цим ви збережете природне надбання країни для майбутніх поколінь.
За порушення порядку придбання чи збуту об'єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України, або таких, які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, передбачена відповідальність за статтею 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу на суму від 1700 грн. до 3655 грн. із конфіскацією об'єктів рослинного світу чи без такої.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор