www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 5 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
В районному Будинку культури пройшло нагородження переможців проекту ДТЕК "Громада своїми руками"
Версія для друку Написати листа
27 червня в Петропавлівському районному Будинку культури відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу міні-грантів в сільській місцевості в рамках проекту «Громада своїми руками»


фото Ю. Ларченко

  Петропавловський район протягом вже багатьох років плідно співпрацює з компанією ДТЕК. Дуже багато важливих та вкрай необхідних проектів зроблено сумісними зусиллями керівництва району, сільськими головами та сільськими громадами за фінансової підтримки ДТЕК в рамках програми соціального партнерства ДТЕК та Петропавлівського району. Майже 12,0 млн. грн. інвестувала компанія в ремонти та обладнання відділень районної лікарні, сільських шкіл, дитячих садочків, амбулаторій та будинків культури, водогонів, котельних та інші проекти, що дозволили вирішити життєво важливі проблеми мешканців району.
  Вже втретє жителі району приймають участь у конкурсі міні-грантів в сільській місцевості в рамках проекту «Громада своїми руками». За два роки в селах Петропавлівського району вмілими руками мешканців зроблено 19 об’єктів. Ще 12 буде зроблено у цьому році.
  Проект «Громада своїми руками» дає можливість ініціативним людям втілити в життя свої мрії та цікаві ідеї в школах, дитячих садочках, бібліотеках, створити дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку та сучасні музеї, енергоефективні класи, парки та багато чого іншого та цікавого. І що все це – від ідеї до самого майданчика, або міні-парка – все це люди роблять своїми руками за фінансової підтримки ДТЕК.
  Активні мешканці сіл Миколаївка, Дмитрівка, Петропавлівка, Маломиколаївка та Новохорошівське, Троїцьке, Богинівка, Хороше, Самарське, Лозівське, Петрівка подали на розгляд конкурсної комісії 35 проектних заявок, фонд конкурсу від ДТЕК складає 630 тис. грн.
  Церемонію нагородження переможців конкурсу міні-грантів в сільський місцевості в рамках проекту «Громада своїми руками» в Петропавлівському районі проводили виконуючий обов'язки голови Петропавлівської райдержадмінстрації Савінська І.В., виконуючий обов'язки голови Петропавлівської районної ради Усата І.В., регіональний представник ДТЕК з соціального партнерства Коновалова О.О.

  Cертифікати отримали 12 проектів- переможців:

  1. Проект "Веселий берег" ініціативна група «Заколотники» – керівник проекту Лященко Анна Вікторівна ( спільнота села Маломиколаївка зможе отримати багатофукціональну зону відпочинку на березі р.Самара.)
   2. Проект "Студія культури та мистецтв» -ініціативна група «СТЕМ» - керівник проекту Скрипник Юлія Сергіївна ( в смт Петропавлівка діти зможуть розвивати свої творчі здібності в новій сучасній студії мистецтв)
   3. Проект «Камерний театр «Терпсихора» - ініціативна група «Мрія.Творчість.Результат» - керівник проекту Пойдун Ліна Анатоліївна ( мешканці села Хороше зможуть займатися та показувати нові театральні та хореографічні виступи завдяки оновленому приміщенню)

  фото Ю. Ларченко
   4. Проект «ЗЕВС» - - ініціативна група «Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Петропавлдівської райради Дніпропетровської областікерівник проекту Дидюк Віталій Олексійлвич ( в мальовничому селі Дмитрівка з’явиться чудовий майданчик відпочинку для дітей)
    5. Проект «Здорові люди – сильна нація» ініціативна група «Все для дітей» - керівник проекту Павливода Віталій Григорович (молоді та ініціативні взялися за реалізацію створення спортивного майданчику на території школи села Богинівка)

    6. Проект «Безпечне середовище – запорука успішного розвитку дітей» - ініціативна група батьків та працівників д/с «Веселка» - керівник проекту Вишня Марина Олександрівна ( в селі Петрівка буде створено ігровий дитячий майданчик майданчик для активного дозвілля )
     7. Проект «Здорова дитина – майбутнє України» – ініціативна група батьків та працівників д/с «Казка» - керівник проекту Загреба Дюдмила Анатоліївна ( дитячий садок в селі Васильківське умілими руками батьків та вихователів почне створювати сучасний ігровий майданчик для активного фізичного, ігрового та оздоровчого розвитку дітей)
     8. Проект «Здорова дитина - сильна Україна » – ініціативна група жителів села Новохорошевське Петропавлівського району Дніпропетровської області - керівник проекту Лондар Ігор Сергійович (любов до дітей та до своєї справи надихнула ініціаторів на створення зони відпочинку та ігрового майданчику для дітей в селі Новохорошевське )
      9. Проект «Тепло і затишок рідного дому» – керівник проекту Ситнік Ірина Сергіївна ( у найближчий час очікуватимемо в с. Олександропіль затишну та теплу кімнату для будинку сімейного типу)
      10. Проект «Solar park» – ініціативна група «Молодіжний парламент - керівник проекту Биковська Вікторія Станіславівна ( в с.Миколаївка жителі ідуть в ногу з часом, тому буде створено сучасну зону відпочинку з «Сонячним деревом», облаштованою безкоштовною зоною WI-FI та альтернативним джерелом енергії для живлення гаджетів)
       11. Проект «Віконця для сонця» – ініціативна група «Самарська родина» - керівник проекту Третяк Володимир Вікторович (Самарська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів отримає новий естетичний вигляд завдяки заміні нових енергоефективних вікон)

       12. Проект «Сонячні забави» –ініціативна група небайдужих жителів громади та батьків - керівник проекту Чорнокнижна Інна Олександрівна ( В селі Миколаївка буде створена чудовий спортивно-ігровий майданчик для відпочинку для активного дозвілля молоді та дітей)

      фото Ю. Ларченко
       Адміністратор конкурсу – голова Агенції економічного розвитку міста Павлоград Чумак Наталя разом з фахівцями Агенції виконувала всю організаційно-консультаційну роботу: консультувала, допомагала написати заявки ініціативним групам, потім збирала, документувала, і з нею проекти-переможці будуть співпрацювати аж до самого успішного впровадження кожного з 12 проектів- переможців. Окрім ініціативи та фінансової підтримки, яку забезпечила Компанія ДТЕК, до проекту долучаються сільські ради та фермерські господарства,підприємці. Кожний сільський голова вболіває за кожний проект, що подавала ініціативна група села. Тому й співфінансування 12 проектів-переможців з бюджетів сіл та фермерських господарств заплановано майже 350 тис. грн.
       Успішний початок проекту в сільських громадах в цьому році – запорука нових перемог в наступному році!

       Провідний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій
       з громадськістю Петропавлівської райдержадміністрації Киця В.О.
       Версія для друку Написати листа

      Про цей сайт | Запитання | Адміністратор