www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 5 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Мобільний офіс – нова якість надання адміністративних послуг
Версія для друку Написати листа
Мобільний офіс – нова якість надання адміністративних послуг

21 червня у місті Дніпро Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH передало муніципальним установам із 25-ти міст Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей 33 мобільні кейси. Із нашого регіону комплекти сучасної портативної техніки отримали ЦНАПи, управління праці та соцзахисту населення Дніпра, Покрова, Жовтих Вод, Новомосковська, Нікополя, Павлограда, Вільногірська та Петропавлівки.
Мобільні кейси для адміністративних установ регіону передані в межах проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», який виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ (GmbH) за дорученням уряду Німеччини.

Мобільний кейс надає повний спектр адмінпослуг, як і стаціонарний офіс.
Що містить такий мобільний офіс? У невеликому металевому кейсі – ноутбук-трансформер, кольоровий принтер, портативний сканер, зчитувач ID карток для ідентифікації суб’єкта звернення, камера для відео фіксації процесу обслуговування клієнтів, акумулятор, який забезпечує 8-годинну автономну роботу, модем для доступу до мережі Інтернет із підтримкою 3G.

Такі мобільні офіси вже кілька років успішно працюють у Європі. В Україні вперше започаткував «Виїзний офіс» ЦНАП Кам’янського (у 2017 році). Окрім того, зручні мобільні офіси вже працюють у ЦНАПах Кривого Рогу, Томаківки, Олександрополя й Межівської ОТГ.
Завдяки мобільному офісу маломобільні верстви населення нашої громади, а також мешканці віддалених від міста територій зможуть отримати послуги не відвідуючи установу. Це актуально, передусім, для людей, які через стан здоров’я не в змозі самостійно дістатися до ЦНАПу.
Роботу мобільного офісу у нашому районі планують розпочати у серпні поточного року. Про те, як подати заявку на виїзне обслуговування для отримання адміністративних послуг за місцем проживання у Петропавлівський ЦНАП – читайте в наших наступних публікаціях.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор