www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 26 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Осінній призов до Лав Української Армії відбувся.
Версія для друку Написати листа
Згідно Указу Президента України № 33/2018 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році", відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України та на виконання Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" з Петропавлівського району до збройних сил України призвано 32 юнаки.

    5 жовтня 2018 року було організовано урочисті заходи за участю самих призовників, їх батьків, керівництва району, гостей. Перед святковим концертом юнаки поклали квіти до пам'ятникам воїнам АТО та Меморіалу Слави загиблим воїнам у роки Другої Світової війни. Директор районного краєзнавчого музею Сергієнко Н.І. провела короткий екскурс з історіх рідного краю, розповіла про славних захистників рідного краю, мужніх та сміливих воїнів-земляків. У місцевому музеї було продемонстровано експонати з місць бойових дій на Сході України, відбулася зустріч з побратимом з села Олефірівка, який наразі виконує свій громадянський обов'язок у зоні бойових дій. Голова районної громадської організації " Єдність та Сила", волонтер Бороданьов Олександр привітав юнаків та побажав бути гідними своїх предків, любити Батьківщину, та з честю пройти усі труднощі армійської служби.
    Тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара Петропавлівського об'єднаного районного військового комісаріату старший лейтенант О.В. Чумак зачитав наказ по Петропавлівському військовому комісарату щодо призову юнаків 1991-1998 років народження.А також зазначив, що віднедавна у календарі зявилося ще одне свято, яке відзначаємо у першу суботу жовтня - День бійця територіальної оборони: "- Це люди, які в особливий для країни період охороняють межі своєї області, в якій проживають, вживаючи воєнні і спеціальні заходи, охороняючи та захищаючи територію, а також важливі об'єкти та комунікації, ведуть боротьбу з диверсійно- розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та підтримують правовий режим воєнного стану в державі. Це люди, які за професією і просто за покликом серця виконують завдання, що поставили перед ними держава та життєві обставини в нелегкий для країни час."
    Працівники районного будинку культури, аматори мистецтва створили святкову атмосферу заходу та представили найкращі пісні "Сам собі країна", " Музика рідного дому", "Україна".

Фоторепортаж зі свята


Фото Борисенко Д.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор