www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 5 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Cвіт відзначає Міжнародний день біорізноманіття
Версія для друку Написати листа

ПРО ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ БІОРІЗНОМАНІТТЯ


Щороку, 22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй у 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття. Відповідно до повідомлення Секретаріату Конвенції про біорізноманіття, темою цьогорічного Міжнародного дня біорізноманіття є відзначення 25-річчя набрання чинності Конвенцією про біорізноманіття.
Головне завдання Міжнародного дня біологічного різноманіття — звернути увагу громадськості на проблему безповоротного зникнення на Землі багатьох представників флори і фауни. Біологічне різноманіття нашої планети продовжує скорочуватися, а екологічна рівновага все ще піддається змінам. Всесвітній союз охорони природи виділяє сім основних факторів, що сприяють втраті біологічного різноманіття:
— Втрата та фрагментація природного середовища;
— Конкуренція з боку інвазивних видів;
— Забруднення навколишнього середовища;
— Глобальні кліматичні зміни;
— Опустелювання;
— Зростання населення і надмірне споживання;
— Безрозсудне використання природних ресурсів.
Більшість з цих факторів є результатом діяльності людини. Одним із способів боротьби за збереження різноманітності життя на нашій планеті є охорона рідкісних і зникаючих видів рослин і тварин, а також дбайливе ставлення до природи.
Біологічне різноманіття є основою для життя та основних послуг, що надаються екосистемами. Воно підтримує добробут людей та сталий розвиток у всіх сферах діяльності, у тому числі в галузях економіки, таких як лісове господарство, рибальство, туризм та інших. Зупинивши втрати біорізноманіття, ми інвестуємо в людей, в їхнє життя та благополуччя.
Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації закликає усіх шанобливо ставитися до навколишнього природного середовища, берегти усе, чим природа щедро нас обдарувала.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор