www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 20 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Святковий настрій для всіх.
Версія для друку Написати листа
У передноворічні дні в Петропавлівському районі проходять безліч святкових заходів. До районного будинку культури постійно поспішають, як діти , так і дорослі. Адже тут створюється гарний настрій творчими та талановитими колективами. Вже проведено новорічну розважально-ігрову виставу за участю дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей , дітей позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт, дітей обдарованих та талановитих, а також дітей батьки яких загинули в АТО. Турботою та увагою не обійшли діток з особливими потребами. Солодкі новорічні подарунки були вручені кожному.

28 грудня відбувся цікавий традиційний районний Конкурс серед імпровізованих героїв: - Дідів Морозів та Снігуроньок. Зал зібрав багато глядачів та вболівальників. У конкурсі взяли участь учні Петропавлівських середніх загальноосвітніх шкіл.
Дотепними жартами, іграми та художніми виступами учасники підкорили серця усіх. Найкращими було визнано Діда Мороза та Снігуроньку з командою Петропавлівської середньої загальноосвітньої опорної школи з професійним навчанням І-ІІІ ступенів №2 .
Фоторепортаж зі свята


Версія для друку Написати листа

< /DIV>
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор