www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 25 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Вишивана моя Україна: від полотна - до витвору народної творчості
Версія для друку Написати листа
Вишивана моя Україна: від полотна - до витвору народної творчості

Напередодні Дня незалежності України розпочалася всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна», яка тривала понад два місяці –і завершилася невдовзі після Дня захисника України.

Усе починалося з простого білого полотна, з нанесеним на нього контуром карти нашої держави, яке Голова Казначейства Тетяна Слюз у рамках своєї серпневої робочої поїздки на схід країни власноруч привезла казначеям Донеччини та Луганщини. Відтоді карта «Вишивана моя Україна» побувала в кожній з областей країни. Переходячи від казначейства до казначейства, вона ставала все яскравішою, «оживала», адже набиралася тепла рук, які створювали її.

Колективи казначейств всієї країни надзвичайно зворушливо поставилися до створення вишиваної карти: обмірковували над обранням малюнків та кольорів, працювали по ночах, аби не підвести колег та встигнути передати карту до наступної області.

І, нарешті, 02 грудня 2016 року, карта «Вишивана моя Україна» прибуде до Петропавлівського району. Після 16 години карта буде представлена в приміщенні Управління Державної казначейської служби України у Петропавлівському районі. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати безпрецедентний захід.

Управління Державної казначейської служби України у Петропавлівському районі.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор