www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Відкрилася реконструйована школа у Новоселівці
Версія для друку Написати листа
18 жовтня 2016 року у Петропавлівському районі відбулася визначна подія. Цей довгоочікуваний день чекала вся громадськість Української сільської ради. Нарешті відкрилася реконструйована будова загальноосвітньої школи у селі Новоселівка. Два роки тому у листопаді частина навчального корпусу зазнала руйнування - відійшла торцева стіна триповерхового приміщення. На щастя ніхто не постраждав. Місцева влада миттєво зреагувала на ситуацію. Голова райдержадміністрації Пающик М.В., голова районної ради Павленко С.Г. звернулися з клопотанням до обласної влади про виділення частини коштів на відновлення школи. Директор департаменту освіти та науки ОДА Полторацький О.В. підтримав ініціативу керівників району - вирішили - сільській школі бути ! Тож у результаті співфінансування ( коштів з обласного, районного , місцевого бюджетів) на реконструкцію було виділено близько п'яти мільйонів гривень. Тендер на відбудову виграла будівельна компанія "ВЕЛБУДРЕМ" на чолі з директором Ляшенком Л.В. Чимало проблем було вирішено в ході проведення робіт, Але попри все сьогодні ми побачили новий корпус з відновленими комунікаціями, гарантованими стінами, світлими класами.

Не стояли осторонь односельці. Батьки, вчителі, сільгосппідприємці всіляко допомагали процесу. Бо діти були вимушені вчитися погрупово у приміщеннях сільської амбулаторії, дитячого садка та, навіть , сільської ради. Всього у школі навчаються 106 учнів з сіл Українське, Новоселівка, Мар'янка, а після процесу оптимізації освітніх закладів у районі, ще й села Вереміївка. Шкільний автобус справно щодня привозить дітей.
На святковому відкритті закладу директор школи Нестеренко Т.М. висловила вдячність за допомогу в організації робіт, підтримку та розуміння. Голова райдержадміністрації Пающик М.В., представник районної ради Гарнатко Л.О., начальник відділу освіти Фоменко В.В. , дирекція будівельної компанії були задоволені спільними зусиллями. Діти в захваті від затишних класів, тисли руки гостям та щиро дякували за відроджену школу..
Пресслужба райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор