www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Новини
Буде військо - буде Україна
Версія для друку Написати листа
4 квітня у районному будинку культури відбулися урочисті проводи юнаків, призваних на строкову військову службу. Це - перша відправка весняного призову, під час якої до війська відря­дили 32 юнаків з Петропавлівщини.

    На проводи прийшли представ­ники районної влади, селищних та сільських рад, атовці, волонтери, інспектори поліції, представники райвіськкомату, рідні та близькі призовників.
    На заході лунали добрі та душевні слова.
    Заступник голови районної ради Усата В.В. звернулася до юнаків зі словами :"Дана подія хвилююча і водночас урочиста. У батьків викликає гордість і радість за своїх синів, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче - берегти мир і спокій рідної землі.Служба в армії - це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.Незабаром кожен з вас вирушить у військову частину, де кують військову дисципліну, де стають справжніми чоловіками, де гартується дух нації. У ці тривожні та нелегкі часи нашій Батьківщині потрібен захист . Бути захисником своєї землі, народу, миру сім'ї - завжди почесно, гідно, благородно. Служба в армії- це своєрідний тест на зрілість для будь-якого чоловіка.Бажаю, щоб у щоденному армійському житті вас оберігала материнська молитва та зігрівали теплі спогади про батьківську домівку.Бажаю з честю виконати почесний обов'язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутись додому, де на вас чекають батьки та рідні.
    Батькам - здоров'я, терпіння. Всим миру і божої благодаті."
    Музічні вітання дарували призовникам аматори районного будинку культуриВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор