www.petropavl-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 29 березня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петропавлівський район >> Центр зайнятості
Обговорено спільні заходи щодо детінізації зайнятості населення у сфері будівництва
Версія для друку Написати листа

Обговорено спільні заходи щодо детінізації зайнятості населення
у сфері будівництва

березня відбулась робоча зустріч 🤝 директора Павлоградського МРЦЗ Валентини Дробот з представниками Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області Інною Афанасьєвою та Головного управління ПФУ у Дніпропетровській області Світланою Пархоменко щодо визначення спільних дій, спрямованих на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 17.02.2020 № 698/0/1-20 у напрямі детінізації зайнятості населення у будівельній сфері.
Обговорено питання організації та проведення спільних інформаційних відвідувань роботодавців, які будуть проводитись в період з березня по квітень 2020 року, узгоджено графіки відвідувань роботодавців у строки, визначені дорученням.
Під час відвідувань фахівці вищезазначених служб роз’яснюватимуть роботодавцям та працівникам переваги офіційного працевлаштування, ризики незадекларованої праці, необхідність дотримання вимог законодавства України «Про зайнятість населення». Окрім цього фахівці попереджатимуть про небезпеки на виробництві під час виконання будівельних робіт.
Учасники зустрічі акцентували увагу 🗣 на необхідності та важливості проведення такої роботи і в подальшому для забезпечення соціальної захищеності працівників та дотримання роботодавцями вимог трудового законодавства.

#детінізація #офіційне_працевлаштування #будівництво

фото.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор